ZAGŁOSUJ I WYGRAJ PEUGEOTA 308

To 28 edycja plebiscytu Best Cars. W tym roku nagrodą główną jest Peugeot 308 Hybrid 180 Allure Pack.

28. PLEBISCYT CZYTELNIKÓW

Już od 28 lat czytelnicy „auto motor i sport" wybierają najlepsze samochody roku. W plebiscytowe szranki stają modele produkowane seryjnie i dostępne w Europie w oficjalnej sieci sprzedaży. Wystarczy wskazać własnych faworytów w każdej z 12 klas i wymyślić hasło reklamujące plebiscyt, by zyskać szansę na nagrodę – Peugeota 308!

Plebiscyt Best Cars 2022 odbywa się w 5 krajach w Europie, a także w Chinach. Biorą w nim udział czytelnicy kilkunastu pism motoryzacyjnych.

Best Cars 2022

GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Nagroda główna:
Peugeot 308 Hybrid 180 Allure Pack

Nagrodą główną w tym roku jest samochód Peugeot 308 Hybrid 180 Allure Pack o wartości 150 100 zł.

Peugeot 308 jest pierwszym modelem w gamie z nowym logo łączącym historię marki z hipernowoczesnością. To jeden z najodważniej stylizowanych przedstawicieli segmentu kompaktowego. Sylwetka o śmiałych proporcjach została zaprojektowana tak, by niezależnie od kąta obserwacji podkreślać dynamiczny charakter auta. Pionowy grill i długa maska oraz muskularny tył akcentują wrażenie stabilności, a dzięki charakterystycznym kłom świateł dziennych Peugeot 308 wyróżnia się z tłumu innych samochodów bez względu na porę dnia. Odważna stylizacja ma kontynuację we wnętrzu. Niewielka i poręczna kierownica oraz ciekawy kształt deski rozdzielczej podkreślają sportowy charakter auta, a ambientowe oświetlenie z możliwością wyboru jednego z 8 kolorów tworzy ekskluzywną atmosferę.

Pod maską Peugeota 308 Hybrid 180 e-EAT8, który jest naszą nagrodą główną w konkursie Best Cars 2022 kryje się napęd hybrydowy z jednostką benzynową o mocy 150 KM (110 kW) oraz silnikiem elektrycznym (81 kW). Akumulator (12,4 kWh) pozwala pokonać w trybie elektrycznym nawet 60 km (WLTP). Hybrydowy napęd umożliwia rozpędzenie się do setki w 7,6 s i podróżowanie z prędkością 225 km/h.

Peugeot 308 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompaktowych modeli na rynku. Podąża za najnowszymi trendami w modzie. Ciekawie wygląda, ma nowoczesny napęd i oferuje multimedialne nowinki podnoszące atrakcyjność i komfort podróży.

Przeczytaj więcej o nagrodzie

Best Cars 2022

Mio MiVue 818 to wideorejestartor z rzeczywistym kątem widzenia 140 °, technologią Mio Night Vision, nagrywaniem w rozdzielczości 2K czy z tempem zapisu nawet 60FPS. Posiada liczne funkcje ułatwiające prowadzenie auta m.in: informowanie o odcinkowym pomiarze prędkości i fotoradarach . Jako pierwszy na runku wyposażony jest w funkcje „znajdź mój pojazd” oraz ewidencję przebiegu trasy. Przeczytaj więcej o nagrodzie