[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

MAZ na targach MILEX 2019 MAZ na targach MILEX 2019
Arocs SLT 4863AS 8x8/4 – nowy ciężki zmilitaryzowany terenowy ciągnik siodłowo-balastowy Mercedesa Cz.1

TRANSPORT WOJSKOWY

Arocs SLT 4863AS 8x8/4 – nowy ciężki zmilitaryzowany terenowy ciągnik siodłowo-balastowy Mercedesa Cz.1

Na targach zbrojeniowych IDEX w lutym tego roku, czyli aż pięć lat po ujawnieniu cywilnego pierwowzoru, Mercedes po raz pierws...

TRANSPORT WOJSKOWY

Współczesne europejskie naczepy do przerzutu ciężkiej techniki bojowej Cz.14

Od dawna zarówno w sektorze cywilnym, jak i wojskowym przerzut ciężkiego sprzętu kołowego oraz gąsienicowego na większe odległości i po drogach publicznych odbywa się specjalnymi kołowymi zestawami samochodowymi, określanymi mianem ciężkich transporterów – zestawów wsparcia logistycznego, transporterów tzw. ciężkiej techniki bojowej czy zestawów transportowych ciężkiego sprzętu. Taka sytuacja wynika z kilku kluczowych, powiązanych ze sobą czynników.
Śmieciarka Scanii z potężnym silnikiem V8

CIĘŻARÓWKI

Śmieciarka Scanii z potężnym silnikiem V8

Niedawno Scania dostarczyła duńskiej firmie Henry Andersen & Søn 4-osiowe podwozie V8 R 520 8 × 2 z osiami w ...

TARGI

MAN niezawodnie i pewnie: XLION jako model specjalny Bauma 2019

MAN XLION to wykonanie zawierające specjalne pakiety wyposażenia dla pojazdów kursujących na długich trasach, specjalistycznych i dystrybucyjnych.
Renault Trucks stawia na rozwiązania 4.0 w procesie produkcji i nadzoru nad aktywami

NOWE TECHNOLOGIE

Renault Trucks stawia na rozwiązania ...

Francuski koncern wdraża rozwiązania do inwentaryzacji za pomocą dronów i fotografii – integruje bowiem swoje pro...
Volkswagen Crafter – Tytan pracy  Cz.1

AUTA DOSTAWCZE

Volkswagen Crafter – Tytan pracy Cz.1

Główną zaletą konstrukcji Volkswagena Craftera jest jego uniwersalność; dzięki temu uzyskano mnogość konfiguracji. Samo...

Nowy numer 01-02/2019

Transport 4.0 a sukcesy rosyjskich Kamazów.

Czy tego chcemy, czy nie, w sferze transportu i ściśle z nią powiązanych sferach spedycji, logistyki oraz zaopatrzenia, wytwarzania i dystrybucji jesteśmy świadkami szeregu zmian technologicznych. Są one na tyle poważne, ściśle ze sobą powiązane oraz przebiegają tak szybko, że określa się je – całkiem zresztą słusznie – mianem czwartej rewolucji technologicznej. Rewolucji, która już poważnie wpływa na nasze życie, a w najbliższej przyszłości ten wpływ jeszcze znacząco się powiększy.

W samym transporcie czwarta rewolucja technologiczna przejawia się na wiele sposobów i dotyczy zarówno samych pojazdów, jak i ściśle z nimi współzależnych usług. W efekcie, jak się to ładnie określa, pojazdy stają się inteligentne. Generalnie postęp w transporcie zmierza do tego, by stopniowo eliminować pracę człowieka w charakterze prowadzącego i m.in. w tym kontekście by samo przemieszczanie odbywało się jak najbardziej efektywnie w układach czasowym, zasobowym, organizacyjnym, kosztowym oraz ekologicznym. W tym ostatnim przypadku kwestia dotyczy maksymalnej eliminacji wszelkich emisji, w tym głównie substancji szkodliwych – na czele z CO2 – i hałasu.

MARKI SAMOCHODÓW
Z NASZYCH STRON
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij