[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Dostawcze nowości MAN-a Cz. 3 Dostawcze nowości MAN-a Cz. 3
Dostawcze nowości MAN-a Cz. 2

AUTA DOSTAWCZE

Dostawcze nowości MAN-a Cz. 2

Przy okazji wrześniowych targów IAA MAN poszerza paletę odmian dostępnych w swojej najlże...

CIĘŻARÓWKI

Nowy terenowy ciągnik siodłowy KrAZ-6510TE 6x6

Ukraiński producent ciężarówek АвтоКрАЗ (Kremenchug Automobile Plant) przygotował właśnie wariant terenowego ciągnika siodłowego, jakiego nigdy dotąd nie miał w swojej ofercie.
Renault Urban Lab 2 po fazie testów

NOWE TECHNOLOGIE

Renault Urban Lab 2 po fazie testów

Renault Trucks z sukcesem kończy etap prób eksperymentalnego wariantu Urban Lab 2, powsta...

AUTA DOSTAWCZE

Elektryczne ciężarówki Arrival-Royal Mail dla logistyki ostatniej mili

Brytyjska Poczta Królewska – Royal Mail w sierpniu ubiegłego roku rozpoczęła w Londynie próby dziewięciu w pełni elektrycznych samochodów dostawczych o zasięgu do 100 mil/160 km.
Ciężarówki  na Eurosatory 2018 Cz. 21 (Soframe-Fassi-Mercedes)

TARGI

Ciężarówki na Eurosatory 2018 Cz. 21...

Na stoisku włoskiego producenta żurawi hydraulicznych – firmy Fassi – stał pojazd, k...
Nowości Kögla na targi IAA Cz. 7

ZABUDOWY

Nowości Kögla na targi IAA Cz. 7

Trzeci pod względem wielkości niemiecki producent naczep uniwersalnych i specjalizowanych &ndash...

Nowy numer 05-06/2018

Paliwa alternatywne i alternatywne zespoły napędowe – to nie takie proste

Próby zastąpienia benzyny i oleju napędowego w transporcie drogowym trwają od lat. Przez długi okres, poza jednostkowymi przypadkami, w tej materii nie osiągnięto jednak spektakularnych sukcesów. Niemniej ostatnio coraz więcej wskazuje, że chyba powoli jesteśmy świadkami pewnego przełomu.

Tematyka paliw alternatywnych jest złożona, głównie z powodu tego, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie – występuje tu duża indywidualizacja. Stanowi ona pochodną tego, że obecnie analizowane są różne rodzaje paliw alternatywnych oraz różne scenariusze ich wdrażania. Miejscem, gdzie wprowadzanie tego typu zamienników już się odbywa na dość znaczną skalę, jest środowisko miejskie. Walka w nim o jak najmniejszą emisję substancji szkodliwych i redukcję hałasu – szczególnie przy znacznym natężeniu ruchu – powoduje bowiem, że najszybciej są tu stosowane i paliwa gazowe, i zelektryfikowane układy napędowe, w tym hybrydowe i w pełni elektryczne. Niemniej, jeśli wyjdzie się poza miasto, kwestia ta nie prezentuje się wcale tak jednoznacznie.

MARKI SAMOCHODÓW
Z NASZYCH STRON
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij