[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ford Transit dla strażaków – dedykowany do szybkich akcji. Ford Transit dla strażaków – dedykowany do szybkich akcji.
Solarne Solarisy dla Łodzi

AUTOBUSY

Solarne Solarisy dla Łodzi

Wspomagane solarnymi panelami fotowoltaicznymi autobusy Solarisa będą wozić pasazerów Mie...

AUTOBUSY

Nowości Solarisa na targach Transexpo w Kielcach

Na Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach Solaris zaprezentuje aż trzy nowe autobusy: oszczędnego Urbino 12 LE lite hybrid oraz po faceliftingu, w nowych nadwoziach, Urbino 12 electric i Urbino 12 hybrid.
Dostawy zmodernizowanych Starów 266M2 dla MON w 2017 roku

TRANSPORT WOJSKOWY

Dostawy zmodernizowanych Starów 266M2 dla MON w 2017 roku

Poza taborem fabrycznie nowym w 2p017 roku nasza armia zamawiała pojazdy zmodernizowane.

PANORAMA

ZACZNIJ PODRÓŻOWAĆ Z NOWYM TOMTOM GO BASIC

TomTom (TOM2) wprowadził na polski rynek TomTom GO Basic – wielofunkcyjną nawigację, która nie tylko prowadzi z punktu A do punktu B i pomaga uniknąć korków, ale i cechują ją solidne wykonanie, możliwość aktualizowania przez Wi-Fi® oraz odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu.
Solaris na targach w Berlinie

AUTOBUSY

Solaris na targach w Berlinie

Na targi innowacji w transporcie InnoTrans w Berlinie Solaris przygotował dwie ważne nowości - z...
Elektryczne Solarisy dla Norwegii

AUTOBUSY

Elektryczne Solarisy dla Norwegii

Bardzo prestiżowy kontrakt zrealizował właśnie Solaris w Norwegii - dostarczył ekologiczne autob...

Nowy numer 05-06/2018

Paliwa alternatywne i alternatywne zespoły napędowe – to nie takie proste

Próby zastąpienia benzyny i oleju napędowego w transporcie drogowym trwają od lat. Przez długi okres, poza jednostkowymi przypadkami, w tej materii nie osiągnięto jednak spektakularnych sukcesów. Niemniej ostatnio coraz więcej wskazuje, że chyba powoli jesteśmy świadkami pewnego przełomu.

Tematyka paliw alternatywnych jest złożona, głównie z powodu tego, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie – występuje tu duża indywidualizacja. Stanowi ona pochodną tego, że obecnie analizowane są różne rodzaje paliw alternatywnych oraz różne scenariusze ich wdrażania. Miejscem, gdzie wprowadzanie tego typu zamienników już się odbywa na dość znaczną skalę, jest środowisko miejskie. Walka w nim o jak najmniejszą emisję substancji szkodliwych i redukcję hałasu – szczególnie przy znacznym natężeniu ruchu – powoduje bowiem, że najszybciej są tu stosowane i paliwa gazowe, i zelektryfikowane układy napędowe, w tym hybrydowe i w pełni elektryczne. Niemniej, jeśli wyjdzie się poza miasto, kwestia ta nie prezentuje się wcale tak jednoznacznie.

MARKI SAMOCHODÓW
Z NASZYCH STRON
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij