[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Avia - wielka firma o wielkiej historii Cz. 7

Czeska Avia jest marką niegdyś dobrze znaną w naszym kraju, w ostatnich latach jednak powoli zapominaną. Taka sytuacja wynika głównie ze zmian zachodzących w segmencie rynku obsługiwanym przez ten podmiot, czyli typowo dystrybucyjnych ciężarówek z lżejszych przedziałów kategorii masowej średniej. Niegdyś obecnych na nim było wielu dostawców, dzisiaj niemal w całości opanowali go znani zachodni potentaci.

Fot. Producent

D 120 4x4 stanowi kolejny krok na drodze do rozszerzania oferty przez zakłady Avia Motors. Nadaje się do eksploatacji w lekkich i trudniejszych, nazwanych jako średnie, warunkach drogowych. W pierwszym rzędzie przeznaczono ją dla sektorów budowlanego, energetycznego, drogowego, służb komunalnych i miejskich, ekip naprawczych i remontowych oraz straży pożarnej. Szczególnie dla straży, energetyki oraz ekip remontowych i naprawczych ważna będzie informacja, że firma opracowała również wydłużoną kabinę załogową, czterodrzwiową, mieszczącą do siedmiu osób. Jej produkcja seryjna rozpocznie się na jesieni tego roku, przy czym specjalnie dla samej straży pożarnej w sierpniu na wystawie Pyrocar będzie pokazany kompletnie premierowy wariant CAS z zabudową pochodzącą z przedsiębiorstwa Karbox. Generalnie podmiot planuje, że nawet około 30 do 40% egzemplarzy opuszczających linię montażową powstanie właśnie w wersji 4x4. W tym kontekście warto wskazać, że podczas czerwcowych militarnych pokazów Akcja Bahna zaprezentowano D120 4x4 Initia. Powyższe może świadczyć o planach skompletowania odmiany zmilitaryzowanej, stanowiącej ciekawą użytkową i głównie cenową alternatywę w stosunku do Tatry T810 4x4. Avia D120 4x4 z pojedynczym ogumieniem będzie ją oczywiście uzupełniać, mimo wszystko po części pozostając środkiem transportu o nieco innym bazowym przeznaczeniu, bardziej wsparcia logistycznego i materiałowego, niż taktycznego wykorzystania. Niemniej i takiej roli dla niej wykluczyć się nie powinno.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij