REKLAMA

Brytyjski Leyland Trucks wyprodukował 10 000. fabrycznie „nadwozie PACCAR”

Leyland Trucks wyprodukował 10 000. fabrycznie „nadwozie PACCAR”, powstałe na dedykowanej linii znajdującej się w brytyjskim zakładzie wytwórczym podmiotu. Wydarzenie to stanowi znaczący kamień milowy dla wewnętrznego programu zabudów, obejmującego projektowanie, wykonanie oraz instalację nadwozi premium typów furgonowe, Aerobody i kurtynowe

Producent

Program nadwozi Paccar, stanowiący wyjątkową ofertę wśród producentów ciężarówek, jest dostępny dla podwozi 4x2 pochodzących z serii DAF LF i CF. Od czasu wprowadzenia tego programu w 2007 roku skorzystali z niego czołowi klienci firmy, tacy jak Royal Mail.
Program fabryczny obejmuje warianty skrzyniowe, furgonowe, Aerobody i kurtynowe, z niezliczonymi opcjami co do długości, wysokości i szerokości, windami załadunkowymi i oświetleniem, oraz wiele innych rozwiązań. Generalnie w jego ramach możliwe do uwzględnienia i komercjalizacji są różnorodne specyficzne wymagania nabywców, mogące odnosić się do pełnego wykończenia pojazdu, w tym jego całkowitego pomalowania czy przygotowania aplikacji do malowania.
Odbiorcą jubileuszowego, 10.000 egzemplarza - 12,0-tonowego LF 180 z nadwoziem typu kurtynowego, jest operator w Wielkiej Brytanii – Hallam Express z Sheffield. David Simpson, dyrektor zarządzający Hallam Express, stwierdził „Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości specyfikacji i zakupu kompletnego pojazdu za pośrednictwem naszego dealera DAF-a. Fabryczne nadwozie zapewnia doskonałą jakość i znacznie skraca czas realizacji. To prawdziwa usługa „jednego okienka” - „z jednego źródła” (kompleksowa usługa z jednego miejsca one-stop-shop service)”.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA