Całkowicie nowy zamek nocny (Night Lock) do ciężarówek DAF nowej generacji. Dostępne też rozwiązanie modernizacyjne

DAF wprowadza unikatową blokadę DAF Night Lock dla serii ciężarówek premierowej generacji. Blokada Night Lock może być dostarczona w każdym nowym XF, XG i XG⁺ i jest również dostępna jako rozwiązanie modernizacyjne u wszystkich oficjalnych dealerów firmy.

DAF Producent

Nowy zamek DAF Night Lock został dobrze zintegrowany z panelem drzwi nowych samochodów z linii XF, XG i XG⁺, będących Międzynarodową Ciężarówką Roku 2022. Zamek mechaniczny wykorzystuje zarówno poręcz, jak i solidną konstrukcję drzwi, w których niezbędne wzmocnienia są już zamontowane fabrycznie.

O 150% silniejsza

Blokada DAF Night Lock składa się ze stalowego panelu w kolorze wykończenia kabiny i została zaopatrzona w przełącznik kołyskowy. Po aktywacji panel zsuwa się w dół, aby połączyć się z solidną poręczą. To blokuje drzwi i uniemożliwia nieproszonym gościom wejście do kabiny. Czerwony wskaźnik wyraźnie pokazuje, że funkcja DAF Night Lock została aktywowana. Aby w sytuacji awaryjnej kierowca mógł natychmiast opuścić kabinę , wystarczy jedno naciśnięcie przełącznika kołyskowego, aby odblokować blokadę. Obszerne testy wykazały, że nowa blokada DAF Night Lock może wytrzymać siły nawet o 150% większe niż jakikolwiek inny podobny system dostępny na rynku. W rezultacie, gdy są wyposażone w zamek DAF Night Lock, drzwi Nowej Generacji XF, XG i XG⁺ nie można nawet wyłamać łomem. Poza tym specjalna naklejka na klamkach drzwi wskazuje na obecność blokady DAF Night Lock.

Dobre samopoczucie kierowców

Dla DAF Trucks bezpieczeństwo i dobre samopoczucie kierowców są najważniejsze. Dlatego w 2008 roku firma jako pierwsza wprowadziła blokadę nocną zapewniającą optymalną ochronę kierowcy. Nowa blokada DAF Night Lock jest nie tylko bezproblemowo zintegrowana z drzwiami, ale także jeszcze bardziej wytrzymała i łatwiejsza w obsłudze.

Rozpoczęła się sprzedaż

Nowy zamek DAF Night Lock dla aut z premierowej generacji można już zamawiać u autoryzowanych dealerów holenderskiego koncernu.

REKLAMA