REKLAMA

Ciekawa zabudowa Terberg na Scanii

Firma budowlana Mertens z Weert w Holandii poprosiła Terberg Techniek Baarlo o wyposażenie 4-osiowej ciężarówki Scania P410B 8x2 * 6 w 20-tonowy hakowy system zaladowczy VDL z systemem przesuwno-uchylnym oraz żuraw samochodowy Palfinger PK48002 EH E. W ten sposób powstała wszechstronna, imponująca platforma transportowa!

Producent

Hakowy system zaladowczy ma układ przesuwno-uchylny, aby pomieścić większy zakres znormalizowanych pojemników/kontenerów. Jest to model o obniżonej wysokości, w którym rolki są zamontowane niżej niż w wykonaniu standardowym, dzięki czemu stają szczególnie odpowiednie do przewozu nadwozi o dużej objętości.

REKLAMA

Auto wyposażono także w elektrycznie sterowane tylne zabezpieczenie przed wjechaniem pod pojazd TERBERG (RUPD), skrzynkę narzędziową ze stali nierdzewnej i stojak na plandekę. Blokada zapewnia, że ​​funkcje rozładunku i wyładunku kontenera są dostępne tylko po wycofaniu RUPD.

Żuraw samochodowy Palfinger PK 48002 EH E zaopatrzono w pilot zdalnego sterowania i 6 hydraulicznie wysuwanych sekcji, a może on unieść ładunki o masie do 2300 kg w promieniu 16,2 m. Dochodzą jeszcze dodatkowe podpory z tyłu, aby zapewnić stabilność podczas pracy żurawia.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA