[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ciężki ciągnik siodłowo-balastowy Sisu już u klienta

Najnowszym potwierdzeniem olbrzymiej zdolności małej, niszowej fińskiej firmy Sisu do projektowania i składania nawet w małych seriach niezwykle specyficznych kompletacji, co potwierdza potężną zdolność podmiotu do dokonywania znacznego zindywidualizowania i otwartości na klienta, jest specjalny ciężki ciągnik siodłowo-balastowy o dużej wytrzymałości.

Fot. Producent

Opracowany został przez Vuorsola Oy we współpracy z Mikko Vuorsola. Jego masy są autentycznie imponujące - dopuszczalna technicznie zestawu może dochodzić do 300000 kg, z kolei dopuszczalna technicznie samego ciągnika do 72000 kg. . Innowacje techniczne wprowadzone w tym samochodu obejmują między innymi kontrolę obciążenia drugiej podnoszonej osi przedniej, wzmocnione punkty zaczepu - holowania i ciągnięcia z przodu oraz z tyłu auta, a także dodatkowe chłodzenie silnika i sprzęgła. Dodatkowe chłodzenie jest wymagane w przypadku pracy przy bardzo dużym obciążeniu oraz szczególnie wtedy, gdy prędkości jazdy są niskie. Wzmocnione instalacje hydrauliczna i sprzęt elektryczny także uwzględniają specyficzne wymagania tego wybitnie specjalistycznego typu. Przykładowo ciągnik zaopatrzono wyposażone w specjalną regulowaną hydraulikę, wykorzystywaną nie tylko przez zawieszenie i sterowanie specjalnymi przenośnikami taśmowymi, ale i przez dodatkową pompę wody i hydrauliczny napęd wentylatora. Premierowy ciągnik uzupełnia gotową do eksploatacji, ciężką linię produktów Sisu, przygotowaną, aby sprostać specyficznym potrzebom sektora najcięższych i najbardziej wymagających przewozów specjalistycznych.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij