[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

DAF

Dla upamiętnienia 90. rocznicy momentu, w którym w 1928 roku Hub van Doorne położył podwaliny pod dalszą budowę i rozwój firmy DAF, na stoisku marki na targach IAA został zaprezentowany historyczny model 1600 z drugiej połowy lat 60.

Fot. Jarosław Brach

Tuż obok stała ekskluzywna wersja flagowego typu z obecnej oferty – XF 90th Anniversary Edition. Ten wyjątkowy wariant przygotowano właśnie po to, by uczcić ten jubileusz. Rocznicowa edycja została wyposażona w pakiet opcji premium, eleganckie listwy i elementy wykończeniowe kabiny oraz w potężny silnik Paccar MX-13, w najmocniejszym nastawie, o mocy maksymalnej 390 kW/530 KM. Do tego słynne historyczne logo DAF jest w tym aucie z dumą eksponowane z przodu, po bokach i z tyłu kabiny oraz w luksusowym wnętrzu wykończonym całkowicie skórzaną tapicerką.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij