[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

DAF CF Electric dla Tinie Manders Transport Cz.1

DAF Trucks dostarczył w pełni elektryczny 2-osiowy ciągnik siodłowy do Tinie Manders Transport w Geldrop w Holandii. Model CF Electric z technologią E-Power firmy VDL w imieniu DHL jest używany do świadczenia usług przewozowych w regionie Eindhoven. Pierwszy CF Electric został zaś przekazany w grudniu ubiegłego roku do eksploatacji przez sieć supermarketów Jumbo.

Fot. Producent

Jos Habets, dyrektor operacyjny i członek zarządu DAF Trucks, przekazał klucz do CF Electric zespołowi zarządzającemu Manders Transport. Ten 83-letni rodzinny biznes z siedzibą w holenderskim regionie Brabant – Brabancji znajduje się obecnie w rękach trzeciego pokolenia, a nowo nabyta ciężarówka dołącza do floty firmy liczącej 50 ciągników.

W pełni elektryczne warianty do obsługi obszarów miejskich

Jos Habets ocenia "Oczywiste jest, że sektor transportu znajduje się u progu poważnej transformacji. "W przyszłości elektryczna ciężarówka ma stać się normą w coraz większej liczbie obszarów miejskich. Jestem niezmiernie dumny z tego, że we współpracy z Tinie Manders Transport jesteśmy teraz w stanie poszerzyć nasze doświadczenie w zakresie elektrycznych samochodów ciężarowych. Zarówno technologia, jak i wdrożenie operacyjne zostaną uwzględnione w specyfikacji końcowych modeli produkcyjnych, dzięki czemu będą one idealnie dopasowane do wymogów rynku”.

REKLAMA

Zerowa emisja substancji szkodliwych

"Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako jedni z pierwszych kierowaliśmy tym pionierskim pojazdem DAF" mówi Eveline Manders. "Od samego początku byliśmy zaangażowani w jego rozwój i jesteśmy, oczywiście, ciekawi wyników w praktyce: nasza decyzja dotycząca poszerzenia asortymentu pojazdów elektrycznych w naszej firmie będzie opierać się nie tylko na czynniku zerowej emisji, ale także łatwości użytkowania i dodatkowych możliwościach, jakie oferuje nam ta ciężarówka. Zerowa emisja w połączeniu z minimalnym poziomem hałasu pojazdu oznaczają, że możemy również sprostać coraz bardziej rygorystycznym wymogom prawnym dotyczącym transportu miejskiego, co umożliwia nam odróżnienie się od konkurencji".

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij