REKLAMA

DAF Trucks wprowadza program „Gotowy do pracy” - „Ready to go” - w pełni zabudowane podwozia na fabrycznym stoku.

Zupełnie nowe, gotowe do użycia betonomieszarka, wywrotka, nadwozie kurtynowe czy podwozie z innym rodzajem zabudowy dostępne bezpośrednio na fabrycznym stoku? Wraz z wprowadzeniem usługi DAF Ready to Go, każdy operator bezpośrednio potrzebujący konkretnych wersji pojazdów może polegać na szerokim wyborze popularnych wstępnie skonfigurowanych i w pełni zabudowanych aut.

Producent

Odniesienie sukcesu w biznesie sezonowym oznacza możliwość szybkiego reagowania na wymagania rynku. Dlatego ważna może być rozbudowa floty w najkrótszym możliwym terminie.

REKLAMA

Zabudowy od wiodących producentów

Dla popularnych wydań podwozi z zabudowami takimi jak betonomieszarki, wywrotki i nadwozia kurtynowe DAF przygotował odpowiedni zapas pojazdów użytkowych od razu gotowych do pracy. W krajach, w których program Ready to Go jest już dostępny, za pomocą intuicyjnej funkcji wyszukiwania na krajowej stronie DAF Trucks można przeglądać cały zapas takich samochodów w danym momencie dostępnych w Europie. Zamówienia można składać za pośrednictwem lokalnego dystrybutora, niezależnie od tego, gdzie ciężarówka znajduje się w Europie. Po sprawdzeniu specyfikacji dostawa odbywa się w krótkim czasie. Wszystkie wstępnie skonfigurowane gotowe do użycia podwozia są wyposażone w nadwozia branżowe pochodzące od wiodących wytwórców.

Rosnąca liczba pojazdów

Program Ready to Go rozpoczyna się od bezpośredniej dostępności około 100 pojazdów. Wraz z rozwojem tego projektu w całej Europie liczba ta będzie szybko rosła. W tej chwili nowy program Ready to Go jest dostępny w Niemczech, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Czechach i na Słowacji. Inne kraje europejskie dołączą jeszcze w tym roku.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA