REKLAMA

DAF wprowadza XF Unity Edition

W całej Europie DAF Trucks wprowadza do sprzedaży unikatową wersję pochodzącą z flagowej linii XF: Unity Edition – Edycja Unity. To limitowane wydanie ma bardzo bogatą specyfikację, aby maksymalnie zadowolić kierowców i jednocześnie zapewnia operatorowi najniższe koszty operacyjne, również dzięki standardowej 36-miesięcznej umowie obsługowo-naprawczej – na przeglądy i naprawy.

Unity Edition to niezwykła specjalna ciężarówka dla wybitnie wydajnej branży w trudnym czasie. Jest dostępna z kabinami Space Cab i Super Space Cab oraz jako ciągniki siodłowe i podwozia w licznych konfiguracjach. Napędza ją uznany w branży, oszczędny silnik PACCAR MX-13 o mocy maksymalnej 480 KM/355 kW. Poza tym XF Unity Edition cechuje się barwami charakterystycznymi dla danego kraju. Dzięki narodowym kolorom splecionym przez kratkę i zasłoniętym nad błyszczącą białą kabiną i lusterkami, nie ma wątpliwości co do bazy tej ciężarówki. Tym bardziej, że dla każdego kierowcy XF stanowi doceniane miejsce do pracy, życia i snu. Specyfikacja odmiany Unity różni się w zależności od rynku, ale w każdym razie w standardzie obejmuje luksusowy fotel kierowcy Air, dolny piętrowy materac Xtra Comfort o grubości 15 centymetrów, wydajny system klimatyzacji, dużą lodówkę DAF oraz radio samochodowe z 6 głośnikami. Aby zapewnić maksymalny komfort jazdy, XF Unity Edition jest również między innymi wyposażony w Predictive Cruise Control oraz wiodący na rynku i mocny hamulec silnikowy MX.
Poza tym w zestawie została zawarta 3-letnia umowa serwisowa Care +, zapewniająca maksymalny czas sprawności i spokój ducha. Dla kierowcy XF Unity Edition zawiera zaś szeroki i atrakcyjny pakiet produktów DAF.
XF Unity Edition jest dostępny u dealerów DAF w wielu krajach europejskich. Przy czym ostateczne specyfikacje różnią się w zależności od rynku.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA