DAF wprowadza stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Holenderski producent ciężarówek ładuje samochody elektryczne za pomocą ładowarek PACCAR DAF Trucks wprowadza pełną gamę zaawansowanych rozwiązań do ładowania akumulatorów własnych ciężarówek LF Electric i CF Electric oraz innych elektrycznych pojazdów użytkowych, w tym aut dostawczych. Firma oferuje pełną gamę stałych stacji ładowania o mocy od 20 kW do 360 kW. Ponadto, aby zapewnić maksymalną elastyczność, dostępne są ładowarki mobilne o mocy od 24 kW do 40 kW.

PACCAR Producent

Szereg rozwiązań do ładowania do wszystkich pojazdów elektrycznych

Ładowarki PACCAR o mocy od 20 kW do 50 kW wspomagają codzienną eksploatację pojedynczej ciężarówki, którą można ładować wieczorem lub w nocy. Ładowarki PACCAR o mocy 120 kW i 180 kW, zaprojektowane z myślą o wygodnym i szybkim ładowaniu, doskonale nadają się do flot obsługujących pojazdy elektryczne na wielu trasach lub na wielu zmianach. Jednostka 180 kW zapewnia niezbędną moc do naładowania większości typów ciężarówek w mniej niż trzy godziny. Najmocniejszą wersją jest ładowarka PACCAR o mocy 350 kW, stanowiąca ultraszybkie rozwiązanie, za pomocą którego może ładować samochody z pełną mocą znamionową w mniej niż dwie godziny lub szybko ładować dwa pojazdy jednocześnie. Ładowarki mobilne są idealne do pomocy drogowej lub w warsztatach, gdzie wymagana jest maksymalna elastyczność infrastruktury ładowania.

REKLAMA

Doskonała komunikacja

Integracją z całkowicie elektrycznymi ciężarówkami DAF, sprzętem do ładowania i oprogramowaniem sieciowym zajmują się DAF i jego partnerzy, mający nawet dziesięcioletnie doświadczenie w branży zaawansowanego ładowania. W razie potrzeby w siedzibie klienta partnerzy ci przeprowadzą oceny lokalizacji, modelowanie energii i prace inżynieryjne. Będą też dbać o sprzęt do ładowania. Zapewnia to bezproblemową komunikację między ciężarówkami a ładowarkami.

„Łatwe przejście na jazdę elektryczną”

Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DAF Trucks, stwierdza „Zastosowanie w pełni elektrycznych samochodów ciężarowych wymaga określonego sposobu planowania i działania. Firma DAF sprawia swoim klientom, że ta konwersja jest tak łatwa, jak to tylko możliwe. Zawsze doradzamy, w jaki sposób w codziennej eksploatacji ciężarówka elektryczna zapewnia najwyższy zwrot z inwestycji. Od dzisiaj oferujemy naszym klientom również najwyższej jakości sprzęt do ładowania, aby zapewnić im najbardziej optymalną integrację między ciężarówką a stacją ładowania”.

Sprzedawane za pośrednictwem dealerów DAF i sklepów TRP, z dwuletnią gwarancją

Klienci mogą kupować ładowarki PACCAR od dealerów DAF i sklepów TRP. Cała gama stacji ładowania pojazdów elektrycznych objęta jest dwuletnią gwarancją.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA