Dzięki nowemu D Wide ZE 19 T Renault Trucks elektryfikuje przewóz odpadów w Wielkiej Brytanii

Renault Trucks ogłosiło podpisanie kontraktu z brytyjskim specjalistą ds. recyklingu odpadów Recycling Lives. Kontrakt ten dotyczy dostawy dwóch elektrycznych bramowców D Wide ZE 19 T (18 T w Wielkiej Brytanii).

D Wide ZE 19 T Renault Trucks Producent

Dwa D Wide ZE dołączą do floty z nadwoziami od obsługi wymiennych kontenerów, należącej do Recycling Lives w Preston Recycling Park, gdzie będą codziennie obsługiwać klientów biznesowych i prywatnych. Wzbogacając swoją ofertę w 100% elektrycznych pojazdów o 19-tonowy model D Wide ZE i poszerzoną gamę rozstawów osi, Renault Trucks jest w stanie zapewnić ładowność i zwrotność wymaganą do obsługi wymiennych pojemników, czego oczekuje Recycling Lives.

REKLAMA

Ciężarówki o rozstawie osi 3900 mm są wyposażone w cztery zestawy akumulatorów o pojemności 66 kWh, na jednym ładowaniu zapewniające zasięg podczas całej eksploatacji do 150 km. Podobnie jak wszystkie D ZE i D Wide ZE, elektrycznie napędzane nadwozia wymienne firmy Recycling Lives będą objęte gwarancją wydajności akumulatora przez okres do 10 lat.

REKLAMA