[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Elektryczny Minibus na ulicach Paryża

Paryż jedna z największych metropoli w Europie, realnie stawia na elektromobilność

Fot. Bartosz Wojtowski

Na ulicach Paryża w obsłudze regularnego ruchu pasażerskiego można spotkać bardzo ciekawe minibusy.

Wyprodukowała je Francuska firma Bluebus, co jest bardzo mocno podkreślane we wszystkich dostępnych materiałach.

REKLAMA

Pojazd ma bardzo ciekawą stylistykę, co po części zawdzięcza lekkiemu nadwoziu, które powstało z elementów aluminiowych i kompozytów.

W efekcie wyróżnia się współczynnikiem recyclingu na poziomie aż 98%.

Analogicznie do recyclingu nadają się baterie LMP o pojemności 90 kWh.

Baterie te zapewniają zasięg to 120 kilometrów, a innowacyjny system rekuperacji energii pozwala na jej odzyskiwanie w trakcie eksploatacji pojazdu.

Liczba zabieranych pasażerów wynosi 22 i mają oni do dyspozycji - przy wsiadaniu i wysiadaniu szerokie odskokowo-przzesuwne drzwi ulokowane centralnie między osiami oraz przestronne, przeszklone wnętrze.

jest ono m.in. klimatyzowane i zaopatrzone w rozbudowany system informacji pasażerskiej.

Pojazd wyróżnia układ osi mocno przesuniętych na obu zwisach - tzn. przedniej do przodu i tylnej do tyłu.

Do tego dochodzą kompaktowe wymiary - 546x219x297 cm.

Tym samym autobus charakteryzuje się bardzo dobrą manewrowością, w tym zdolnością do zawracania na ograniczonej przestrzeni.

Mały Bluebus kursuje na linii Plac Generała de Gaulla - Avenue du Mahatma Gadhi

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij