[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Gaz IAA 2018 Cz. 1

Przedstawiciele GAZ-a, podkreślając celowość przybycia do Hanoweru, oficjalnie w pierwszym rzędzie podkreślali wymiar promocyjno-marketingowy, uzupełniony o panel eksportowy. I rzeczywiście – oferta podmiotu stanowi ciekawą mieszankę produktów, jakie są już proponowane na terenie Unii Europejskiej, oraz tych, które raczej przeważnie – ze względu na swoją kompletację – zazwyczaj trafiają do nabywców w republikach byłego ZSRR oraz innych państwach w Azji i Afryce czy nawet Ameryce Południowej.

Zresztą w swoich oficjalnych materiałach prasowych, dystrybuowanych na IAA, GAZ uwypukla, że pojazdy przywiezione na targi podkreślają jego strategię internacjonalizacji, ukierunkowaną na wzrost reprezentacji i zbytu na rynkach zagranicznych. Przy tym odniesienie sukcesu na tych rynkach bezpośrednio zależy od wyrobów dopasowanych do lokalnych wymagań. W związku z tym GAZ znaczne środki zainwestował w modernizację wytwarzania i rozwój nowych modeli na obszary pozamacierzyste, takich jak wydania z silnikami Euro 6 czy o powiększonej ładowności oraz fabrycznie wykonywane adaptacje, lepiej przygotowujące dane typy do odmiennych klimatycznych i terenowych warunków eksploatacji. Obecnie GAZ dostarcza swoje pojazdy do ponad 40 krajów i działa w regionach takich jak Ameryka Łacińska, Bliski Wschód, Afryka, Europa i Azja. W 2017 roku rozpoczął sprzedaż komercyjną na Filipinach i w Maroku. Ponadto otworzył przedstawicielstwo, zmodernizowała zakład produkcyjny i rozpoczął sprzedaż nowych lekkich odmian dostawczych w Turcji. Jednocześnie zwraca uwagę, że te sukcesy nie stanowią dzieła przypadku, lecz wynikają m.in. z silnej pozycji oraz potencjału, w tym zasobowego, jakimi dzisiaj dysponuje. To bowiem numer jeden wśród dostawców lekkich wariantów użytkowych w Rosji i jeden z wiodących dostawców w segmencie takich wariantów (LCV) w Europie.

Na imprezie GAZ demonstrował wielofunkcyjne rozwiązania transportowe, w tym opracowania innowacyjne, dla różnych rodzajów biznesu, sektorów przemysłu i rolnictwa, obsługi ruchu pasażerskiego, karawaningu i podróży w Europie oraz przygotowanych na ekstremalne warunki drogowe. M.in. po raz pierwszy w Hanowerze zaprezentował: lekki samochód dostawczy GAZelle Next Euro-6, klasyczny terenowy środek przewozu Sadko Next z kierownicą po prawej stronie, lekko uterenowioną – szosowo-terenową ciężarówkę Ural 6x4, silnik YMZ-534 Euro-6 oraz pozostałe propozycje. Wśród nich znalazła się platforma telematyczna "GAZ Connect", umożliwiająca monitorowanie ponad 50 różnych parametrów systemów pojazdów i śledzenie ich lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz zawierająca ponad 100 usług online, dostępnych za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej.

REKLAMA

Asortyment produktów na IAA 2018 obejmował lekką serię dostawczą i ciężarówki o dopuszczalnej masie całkowitej od 3500 do 22000 kg oraz autobusy o pojemności roboczej pasażerów od 17 do 100 osób. Egzemplarze te są dostępne z kierownicą po lewej bądź prawej stronie, a wyposażono je w różne wydania silników, wszystkie spełniające normy emisji Euro 5 i Euro 6. Wbrew pozorom projekty te łączą w sobie relatywnie nowoczesne technologie, uzupełnione przez kluczowe komponenty od wiodących światowych dostawców, oraz rozwiązania techniczne, zapewniające niski całkowity koszt posiadania i niezawodność w trudnych warunkach, w tym przy nie zawsze wysoce wprawnej obsłudze czy możliwości przeładowania. Podwozia mogą być wykorzystane jako podstawa do montażu ponad 500 rodzajów specjalnych zabudów oraz wprowadzenia całej gamy seryjnych i indywidualnych modyfikacji.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij