Grupa Wielton prezentuje rozbudowaną ofertę Aberg Service na targach IAA

Na trwających targach IAA w Hanowerze Grupa Wielton prezentuje najnowsze produkty i usługi swoich marek. Wśród nich znalazła się również odpowiedzialna za obsługę posprzedażową Grupy Wielton organizacja Aberg Service. Odbywające się w dniach 20-25 września targi to największe wydarzenie branży transportowej w Europie.

Wielton Producent

Podczas trwających targów IAA odwiedzający mają możliwość zapoznać się z bogatą ofertą jednego z największych europejskich producentów naczep i przyczep – Grupy Wielton. Na stoisku Wieltonu nie zabrakło globalnej marki Aberg Service, która prezentuje swoje portfolio najnowszych rozwiązań dedykowanych branży transportowej. Goście stoiska mogą porozmawiać z ekspertami szeroko rozumianego serwisu, zapoznać się z ofertą marki i poznać nowe produkty, w tym kontrakty serwisowe oraz części zamienne Aberg.
Aberg Service to marka o międzynarodowym zasięgu utworzona w 2020 r. z myślą o klientach sześciu spółek wchodzących w skład Grupy Wielton. Skupia się głownie na unifikacji obsługi posprzedażowej, zapewniającej wysoki poziom, spójny standard oraz wysoką jakość dla każdej marki i wszystkich rynków Grupy w tym obszarze. Z biegiem czasu rozszerza swój zasięg i wprowadza do oferty kontrakty serwisowe oraz własne części zamienne sygnowane logiem Aberg. Organizacja nieustannie się rozwija i obejmuje swoim zasięgiem kolejne obszary. W trosce o najwyższą jakość obsługi dysponuje kompletnym zapleczem technologicznym i konstrukcyjnym, zapewniającym klientom całodobowe wsparcie. Aberg Service planuje uruchomić w 2022 roku 18 centrów serwisowych Aberg Premium w całej Europie.
Nie poprzestajemy w działaniach i prężnie działamy na rzecz rozwoju marki Aberg Service. Na ten moment współpracujemy z ponad 550 partnerami serwisowymi Aberg Standard w Europie. Wprowadziliśmy również do oferty pierwsze kontrakty serwisowe oraz własne części zamienne. W planach mamy także uruchomienie osiemnastu wielomarkowych partnerów serwisowych Aberg Premium na pięciu rynkach m.in. w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów, uzyskana dzięki redukcji czasu przestoju pojazdów oraz kompleksowej i profesjonalnej obsłudze posprzedażowej dla wszystkich klientów Grupy Wielton

– mówi Sergiusz Mitek, Aftersales Director of Wielton Group, Head of Aberg Service.

Obecnie Aberg Service w ramach działalności operacyjnej skupia się przede wszystkim na rozwoju sieci serwisowej oraz tworzeniu oferty komercyjnej, tj. sprzedaży kontraktów serwisowych oraz części zamiennych pod marką własną Aberg. Zgodnie z przyjętą strategią Aberg Service sukcesywnie poszerza swoją ofertę, funkcjonalność oraz zasięg geograficzny.
O stoiskach Grupy Wielton na targach IAA: Uczestnicy targów IAA od 20 do 25 września na stoiskach F03 i F04 w hali 27 mogą zapoznać się z nowościami marek Wielton S.A. i Langendorf. Pierwsza z firm zaprezentuje m.in. lekką i uniwersalną naczepę Coil Master Strong Light, naczepę podkontenerową z automatycznymi zamkami Container Master Super Light czy specjalistyczną naczepę furgonową do transportu kontenerów lotniczych Air Cargo Master. Niemiecki Langendorf pokaże natomiast naczepę niskopodwoziową serii Smart-Line i dwupoziomowy Flexliner. Oprócz Aberg Service stanowisko będzie miała również inna marka parasolowa Grupy Wielton - Aberg Connect, która zajmuje się tworzeniem rozwiązań telematycznych dla branży transportowej.
O stoiskach Grupy Wielton na targach IAA:
Uczestnicy targów IAA od 20 do 25 września na stoiskach F03 i F04 w hali 27 mogą zapoznać się z nowościami marek Wielton S.A. i Langendorf. Pierwsza z firm zaprezentuje m.in. lekką i uniwersalną naczepę Coil Master Strong Light, naczepę podkontenerową z automatycznymi zamkami Container Master Super Light czy specjalistyczną naczepę furgonową do transportu kontenerów lotniczych Air Cargo Master. Niemiecki Langendorf pokaże natomiast naczepę niskopodwoziową serii Smart-Line i dwupoziomowy Flexliner. Oprócz Aberg Service stanowisko będzie miała również inna marka parasolowa Grupy Wielton - Aberg Connect, która zajmuje się tworzeniem rozwiązań telematycznych dla branży transportowej.

REKLAMA