[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Honker M-AX z Autobox Innovations

Posiadana przez nasz MON flota dotychczas eksploatowanych egzemplarzy samochodu małej ładowności i wysokiej mobilności Honker sukcesywnie się starzej. W związku z tym spółka Autobox Innovations ze Starachowic, znana m.in. z udanego programu modernizacji ciężarówek Star 266 do standardu 266M2, na tegorocznym MSPO na stoisku ZC 17 zaprezentuje swój projekt przebudowy i odmłodzenia Honkera.

Fot. Producent

Będzie to pierwszy publiczny pokaz takiego rozwiązania.

REKLAMA

Przygotowana przez Autobox Innovations propozycja dotyczy głębokiej modernizacji pojazdu Honker do kompletacji - wariantu o nazwie M-AX. W ramach wykonanych prac wykorzystywane są m.in. kompletnie nowe podwozie oraz 170-konny silnik IVECO FPT. Ten ostatni dostarcza spółka TeZaNa. Ponadto w tym przedsięwzięciu strony korzystają z doświadczenia i wiedzy renomowanego austriackiego przedsiębiorstwa Achleitner. Przy czym, w przypadku zainteresowania projektem ze strony naszego wojska, Autobox Innovations przewiduje nawiązanie bliższej współpracy z jedną ze spółek wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij