[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

IVECO Glider Cz.2

Drugim podstawowym obszarem, na który zwrócili uwagę projektanci Glidera, jest komfort, a dokładnie stworzenie prowadzącemu odpowiednich warunków do pracy i wypoczynku. W tym celu wykorzystano rekonfigurowane wyposażenie wnętrza, mogące być lepiej dostosowanym do trzech podstawowych funkcji, jakie kabina spełnia w ruchu dalekobieżnym, czyli funkcji kierowania, wykonywania czynności biurowych i odpoczynku – funkcji domowej.

Ze względu na ograniczone rozmiary tego artykułu, nie da się w nim szczegółowo omówić wszystkich zastosowanych elementów, wpływających na optymalne zaspokajanie potrzeb związanych z tymi trzema funkcjami. Niemniej można te elementy wymienić oraz pokrótce scharakteryzować. A znalazły się wśród nich m.in.: koło kierownicy ze stałym panelem środkowym, na którym można zamontować przełączniki do wielu funkcji, dzięki niezmiennemu – niezależnemu od obrotu koła, stałemu położeniu obsługiwane intuicyjnie, ponieważ przez cały czas znajdujące się w tym samym miejscu, rekonfigurowany panel przełączników, płaski, gdy pojazd stoi, by zrobić w środku więcej miejsca, i zmienny w trakcie jazdy, by zapewnić poprawną ergonomię centralnej konsoli w obszarze dostępu i widoczności, 15-calowy, dotykowy ekran – w funkcji DRIVE umieszczony pośrodku tablicy rozdzielczej, w funkcji OFFICE ustawiony po stronie pasażera i występujący jako wielofunkcyjny ekran przykładowo podłączony do komputera, a w funkcji HOME przeniesiony na tylną ścianę, by stworzyć atmosferę przypominającą tę z przebywania wieczorem w domu i rozkoszowania się wtedy oglądaniem telewizji. Do tego dochodzą: rozbudowany w funkcji OFFICE pakiet biurowy po stronie pasażera, zaawansowany system kontroli powietrza w zakresie temperatury, prędkości, wilgotności i zapachu, wielofunkcyjny moduł Hotpoint-Ariston „Ivory”, przygotowany wraz z jednym z liderów w branży AGD – koncernem Indesit Company i mimo swych kompaktowych rozmiarów łączący funkcje realnej kuchni, począwszy od przechowywania żywności a skończywszy na przystosowaniu do mycia naczyń, rekonfigurowany przedział sypialny z leżanką składaną pionowo, w celu wygospodarowania większej ilości miejsca, oraz rozkładaną na żądanej przez prowadzącego wysokości, siedzenia nowej generacji, łączące wysoki poziom komfortu i ergonomii z funkcjonalnością i rekonfigurowalnością, zaprojektowane wraz z firmą Artemide specjalne oświetlenie, bazujące na najnowszej generacji diodach LED oraz opracowany wraz z potentatem – Rieter Automotive i oparty na płaskich, elektrostatycznych panelach innowacyjny system kontroli dźwięku 3D.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij