REKLAMA

IVECO i Autotrasporti Perrotti przedstawiają „Królową” i „Księżniczkę” - “The Queen” and “The Princess”

S-Way stają się muzami w projekcie dostosowywania dla firmy Perrotti, która chciała oddać hołd determinacji, wytrwałości i mocy swoich pojazdów IVECO.

IVECO i Autotrasporti Perrotti Producent

IVECO oraz włoski operator logistyczny specjalizujący się w transporcie żywności ekologicznej i zbóż – Autotrasporti Perrotti Spa, przedstawiają „Królową” i „Księżniczkę”, dwa specjalne pojazdy S-Way dedykowane odpowiednio żonie i córce Michele Perrottiego. Po popularnym „Gladiatorze”, modelu specjalnej edycji zaprezentowanym w zeszłym roku, Autotrasporti Perrotti dodał do swojej floty dwa kolejne wyjątkowe S-Way, dostosowane we współpracy z ekspertami z branży. Dwie ciężarówki będą używane do transportu zboża organicznego wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Uroczystość poprowadzili Michele Perrotti, właściciel założonej w 2008 roku firmy z siedzibą w Lucera (Foggia), Alessandro Oitana – menedżer IVECO Italy Market Medium&Heavy Business Line, Gianpiero Vitale, IVECO District Manager oraz Leonardo Di Pinto, Managing Director salonu Di Pinto.

REKLAMA

Dwa ciągniki S-Way – typ S-WAY AS440S57T / FP – z zielonym kameleonem dla „Królowej” i pomarańczowym Antheusem dla „Księżniczki” - to modele z najwyższej półki, wyposażone w 12-biegową, zautomatyzowaną skrzynię przekładniową Hi-Tronix, silnik Cursor 13 w najmocniejszym nastawie o mocy maksymalnej 570 KM oraz zaawansowane technologie łączności, bezpieczeństwa i w sferze oszczędzania paliwa. Do tego oba egzemplarze zaopatrzono w moduł Connectivity Box, zestaw aerodynamiczny, Hi-Cruise, inteligentne urządzenia pomocnicze, inteligentny EGR, aluminiowe felgi z powłoką Alcoa Dura-Bright, zintegrowaną chłodnicę postojową, zwalniacz hydrauliczny, pełne reflektory LED i skórzaną tapicerkę.

Alessandro Oitana, kierownik działu średnich i ciężkich produktów IVECO we Włoszech, mówi: „Autotrasporti Perrotti jest ostatecznym klientem w procesie dostosowywania pojazdów IVECO. To pokazuje, jak udana współpraca może ożywić prawdziwe dzieła sztuki, które wyrażają moc i elegancję pojazdów IVECO S-Way. Chcielibyśmy szczególnie podziękować Michele Perrottiemu, który był ambasadorem IVECO w „Your Truck Your Way”, niezwykle udanej inicjatywie, w którą zaangażowani byli fani marki IVECO, którzy dostarczali zdjęcia swoich spersonalizowanych pojazdów”. Te słowa wiele znaczną, ponieważ IVECO ma silne powiązania z firmą, dzięki wieloletniemu zaufaniu, zawsze koncentrującemu się na ciągłych innowacjach, jak twierdzi Michele Perrotti, właściciel Autotrasporti Perrotti „Pojazdy IVECO S-Way zawsze pasują do ich osobowości, co ja chciałem wzmocnić swoim stylem. Polegam na IVECO od 2016 roku, gdyż jest ono synonimem niezawodności, doskonałego zużycia paliwa i komfortu dla moich kierowców, dzięki niskiemu poziomowi hałasu w kabinie oraz wrażeniom z jazdy, zawsze będącym w czołówce branży”.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA