REKLAMA

IVECO podnosi poziom cyfrowych doświadczeń klientów dzięki nowemu portalowi IVECO ON oraz aplikacji Easy Way

Nowy portal IVECO ON i powiązana z nim aplikacja zapewniają łatwy dostęp do szerokiej gamy usług obsługujących łączność IVECO, dzięki zaawansowanej technologii i nowym funkcjom wprowadzając ulepszenia do obsługi klienta. IVECO wprowadziło również ulepszenia do aplikacji Easy Way dla S-WAY – te modyfikacje wiążą się z nowym wyglądem i tym samym bardziej przyjaznym doświadczeniem dla kierowcy użytkownika.

Iveco On Producent

IVECO uruchamia nowy portal IVECO ON, zapewniający łatwy dostęp do szerokiej oferty marki w zakresie usług połączonych, opracowanych, aby pomóc klientom w efektywnym zarządzaniu flotą i biznesem oraz aby ułatwić kierowcom życie na drodze. Nowy portal został zaprojektowany tak, aby zagwarantować bezproblemową obsługę i łatwą nawigację oraz wprowadza ulepszenia i nowe widgety. W pracach rozwojowych korzystano z zaawansowanej technologii i know-how zespołu ekspertów cyfrowych. Aplikacja IVECO ON została też zaktualizowana o nowe funkcje.

REKLAMA

Fabrizio Conicella, globalny dyrektor ds. cyfrowych i zaawansowanych technologii pojazdów użytkowych i specjalnych, stwierdził: „W oparciu o opinie i sugestie, które otrzymaliśmy od naszych użytkowników, opracowaliśmy nowy portal IVECO ON. Oferuje on pojedynczy punkt styku, dzięki któremu wszystkie nasze usługi obsługujące łączność są na wyciągnięcie ręki. Na przykład menedżerowie floty bardzo szybko mogą uzyskać dostęp do trendów dotyczących osiągów i zużycia paliwa swoich pojazdów, aby zidentyfikować działania, jakie mogą podjąć, by poprawić całkowity koszt posiadania. Dzięki aplikacji kierowcy mogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich usług cyfrowych, ułatwiających im życie i pomagających im na drodze, takich jak ocena stylu jazdy i usługi pomocy zdalnej, oraz zdalnie uruchamiać większość funkcji kabiny”. Udoskonalenia doświadczenia użytkownika obejmują przeprojektowanie zorientowane na łatwą, intuicyjną nawigację, uproszczony proces rejestracji i aktywacji oraz utworzenie dedykowanej sekcji do zarządzania uprawnieniami związanymi z używaniem funkcji, takich jak elementy sterujące w kabinie kierowcy. Nowy portal IVECO ON zawiera także funkcje bezpiecznej jazdy, zaprojektowane w celu podniesienia bezpieczeństwa jazdy, z dodaniem nowych kluczowych wskaźników wydajności opartych na systemach ADAS pojazdów (ADAS – Advanced Driver Assistance Systems – zaawansowane systemy wspomagania kierowcy). Ta aktualizacja ma na celu dalsze wzbogacenie generowanych raportów, aby pomóc kierowcom w przyswojeniu sobie bezpiecznego stylu jazdy, a menedżerom flot w promowaniu kultury bezpiecznej jazdy w ich flocie.

IVECO zaktualizowało aplikację IVECO ON Easy Way, wprowadzoną w gamie ciężkiej S-WAY, wdrażając ulepszenia dla użytkownika, takie jak uproszczona rejestracja i logowanie, automatyczne parowanie pojazdu z urządzeniami mobilnymi Android i IOS, automatyczne połączenie Wi-Fi oraz intuicyjna nawigacja.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA