Instrukcja obsługi pojazdu Scania w Twoim telefonie

„Przewodnik kierowcy Scania” to aplikacja pełniąca funkcję cyfrowej instrukcji pojazdu Scania. Można ją bezpłatnie pobrać na systemy operacyjne Android oraz iOS i korzystać z jej funkcji w trybie offline. Narzędzie jest dostępne w języku polskim.

Producent

Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A wyjaśnia Przewodnik kierowcy Scania” to cyfrowy niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdu Scania. Aplikacja jest łatwa w użyciu oraz bardzo intuicyjna. Zawarte w niej treści zostały podzielone na rozdziały tematyczne związane m.in. z otoczeniem kierowcy, bezpieczeństwem, czy załadunkiem i rozładunkiem. Dzięki funkcji wyszukiwania po haśle użytkownik może w prosty i szybki sposób znaleźć opis danego rozwiązania. Wbudowana biblioteka symboli graficznych mogących pojawić się na desce rozdzielczej jest doskonałym uzupełnieniem treści poszczególnych rozdziałów instrukcji.

REKLAMA

Aby korzystać z aplikacji użytkownik powinien wpisać numer podwozia swojego pojazdu, bez względu na to, czy auto należy do nowej, czy poprzedniej generacji samochodów Scania. Dzięki temu zyskuje dostęp do podręcznika z zestawem kompleksowych informacji dopasowanych do danego egzemplarza. W zależności od wybranego języka instalacji podręczniki przechowywane w aplikacji dostępne są w jednym z około 30 języków.

Z aplikacji można korzystać nawet bez dostępu do sieci internetowej. Pozwala też ona na stworzenie biblioteki podręczników dla kilku pojazdów przechowywanej na jednym urządzeniu.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA