REKLAMA

Jubileuszowa seria pojazdów na 25 lat MAN-a w Polsce.

Wiosną na drogach pojawią się nowe ciężarówki MAN z oryginalną grafiką Lion Inside. Są to ciągniki siodłowe z serii TGX EfficientLine 3 w ciekawej stylistyce, cechujące się przodującymi parametrami technicznymi i większym komfortem pracy kierowcy. Tymi elementami mają przekonać do siebie kolejnych przewoźników.

Producent
Fot. Producent

Jubileuszową edycję będzie można zobaczyć we wszystkich biurach handlowych firmy w naszym kraju, czyli łącznie w 22 lokalizacjach. Nabywcy będą mogli zasiąść za kierownicą TGX 18.460 4x2 BLLS lub LSU z kabinami XLX i XXL oraz flagowego wydania TGX 18.500 4x2.

Bernard Wieruszewski – dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktu w MAN Truck&Bus Polska – mówi „Prezentujemy nasze nowe ciągniki w wielu miejscach jednocześnie. Mamy się czym chwalić, zmiany co prawda dotyczą głównie wnętrza kabiny i rozwiązań technicznych, ale przeprowadziliśmy je po konsultacjach z naszymi klientami. To właśnie oni powiedzieli nam, co jest dla nich najważniejsze. Prezentacje pojazdów to z jednej strony zaakcentowanie naszej obecności w Polsce już od 25 lat oraz potwierdzenie, że MAN jest silną marką na naszym rynku. Z drugiej strony przedstawienie nowej, ekonomicznej oferty dla polskich przewoźników, którzy stawiają na jak najniższe TCO, czyli całkowity koszt eksploatacji pojazdu. W tej kategorii MAN TGX EfficientLine 3 nie ma sobie równych. Nasze pojazdy w wersji EfficientLine są idealną odpowiedzią na ich potrzeby. To po prostu oferta na czasie.”

REKLAMA

Producent
Fot. Producent

Lion Inside

Nowe ciągniki TGX EfficientLine 3 zostały przygotowane w jednorodnej stylistyce „Lion Inside”. Ich oryginalna grafika jest związana z jubileuszem działalności koncernu na polskim rynku. a widoczny lew idealnie odzwierciedla dynamikę, siłę oraz charakter tych aut. Każdy ciągnik wyposażono m.in. systemy Efficient Cruise i Efficient Roll, w efekcie dające o 6,35% niższe zużycie paliwa w stosunku do poprzedniego modelu. Ciężarówki te gwarantują też wysoki komfort wypoczynku i wystarczająco dużo przestrzeni, w tym m.in. dwie leżanki. Znajdują się w nich także urządzenia RIO box z aplikacją RIO Essentials, m.in. pozwalające na monitorowanie trasy samochodu i umożliwiające analizę danych w celu dalszej optymalizacji kosztów

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA