REKLAMA

Karty paliwowe BP

Najkrócej mówiąc - nie tylko pozwalają maksymalnie uprościć wszystkie kwestie związane z kupowaniem paliwa, ale również zaoszczędzić na kosztach. Karty paliwowe to jedno z podstawowych narzędzi zarządzania flotą niezależnie od jej wielkości. Zalet wynikających ze stosowania takich kart jest wiele i warto o nich wiedzieć.

materiały prasowe

 

materiały prasowe
Karty paliwowe to narzędzie pomagające w zarządzaniu flotą

Karta BP Plus


W zależności od rodzaju działalności, firmy mogą wybierać spośród kilku rodzajów kart BP. Dla przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce i tutaj odbywających przewozy, najlepsze będą Karty BP Plus. Są one akceptowane na wszystkich stacjach BP oraz Circle K w naszym kraju. Kierowcy mają dostęp do 560 stacji BP i 300 stacji Circle K, położonych przy głównych stacjach tranzytowych i autostradach. Karty dają dostęp do paliwa BP z technologią Active, które pozwala na bieżąco usuwać osady z silnika auta, dzięki czemu jest czystszy, pracuje sprawniej i wydajniej. Dodatkową zaletą Kart BP Plus jest ich akceptacja przez elektroniczny system Routex, dzięki czemu można nimi bezgotówkowo regulować opłaty za autostrady w Polsce.

materiały prasowe
Karta BP Plus jest najlepsza dla firm wykonujących przewozy po Polsce

REKLAMA

 

Międzynarodowa karta paliwowa BP + Aral

Kierowcy mogą z niej korzystać w ogólnoeuropejskiej sieci ponad 25 tysięcy stacji paliw w 30 krajach, również na Wschodzie. Ten rodzaj karty jest owocem współpracy koncernu BP i firmy Aral, który jest liderem niemieckiego rynku paliwowego i daje mnóstwo udogodnień firmom wykorzystującym transport międzynarodowy. Karta BP + Aral, poza korzyściami, które zapewnia już BP Plus, czyli np. dostępem do najwyższej jakości paliw BP z technologią Active, oferuje dodatkowe opcje - m.in. całodobową pomoc drogową na terenie Europy, świetną ofertę ORS i BP Toll Box (systemu poboru opłat drogowych), atrakcyjną ofertę zwrotu VAT i akcyzy, a także bardzo konkurencyjną ofertę na przeprawy promowe i transport kolejowy.

materiały prasowe
Z międzynarodową kartą BP + Aral kierowcy mogą korzystać z europejskiej sieci stacji paliw

 

Karta BP Komfort Prepaid


Ten rodzaj karty to proste i efektywne narzędzie przeznaczone dla małych firm, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 tysięcy złotych. Dzięki karcie Komfort Prepaid przedsiębiorstwa bezgotówkowo tankują paliwo na 560 stacjach w Polsce, ale mogą też korzystać z atrakcyjnych rabatów - kierowcy płacą za litr paliwa premium 10 groszy mniej i 5 groszy mniej za litr zwykłego paliwa, dostają również 5% zniżki na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy. Inną zaletą korzystania z tej karty jest wygoda, bo firma dostaje jedną zbiorczą fakturę za cały miesiąc, zapewnia też możliwość monitorowania wszystkich dokonanych przez użytkowników transakcji za pomocą platformy internetowej. Posiadacze tych kart mogą też zbierać punkty Payback i na stacjach BP wymieniać je na cenne nagrody lub zniżki na paliwo.

materiały prasowe
Karta BP Komfort Prepaid jest przeznaczona dla małych firm

REKLAMA

Wszystkie rodzaje kart oferowanych przez koncern BP zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zarządzania firmą, dzięki systemowi natychmiastowych powiadomień i sprawnemu systemowi wykrywania nadużyć, pomaga też w codziennym administrowaniu flotą samochodów. Możliwość monitorowania wszystkich transakcji za pomocą strony internetowej jest bardzo wygodne, daje pełny wgląd we wszystkie koszty i pomaga zredukować wydatki. Korzystanie z karty jest bardzo łatwe, wystarczy wypełnić formularz online zamieszczony na stronie internetowej i dokonać przedpłaty. Nie trzeba podpisywać umowy ani dostarczać żadnych dokumentów, czy dokonywać zabezpieczeń.

materiały prasowe
Karty paliwowe zapewniają bezpieczeństwo transakcji, chronią przed nadużyciami i pomagają redukować wydatki

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA