REKLAMA

Konwój nowości z okazji 25 – lecia działalności Man w Polsce oraz 20 - lecie istnienia zespołu Golec u Orkiestra.

Muzyczne Tournée  z okazji  20 lecia istnienia Golec  u Orkiestra i 25-lecia działalności Man w Polsce.

Producent
Fot. Producent

Man wspiera logistycznie jeden z najbardziej rozpoznawanych zespołów jakim są Golec u Orkiestra.
Do zabezpieczenia logistycznego muzyków posłuży Man TGX 18,500 4x2 BLS Efficientline 3, który rewelacyjnie prezentuje się w jubileuszowej wersji Lion Inside. Naczepę użyczyła śląska firma transportowa Sachstrans partner biznesowy Man.
W projekcie wezmą udział dwa nowe samochody dostawcze Man TGE 3.180. Do przewozów członków zespołu dedykowany jest Man w wersji kombi, natomiast sprzęt będzie spakowany do pojazdu w wersji furgon.
Współpraca między zespołem a firmą Man miała swój początek pod koniec 2016 roku kiedy to zorganizowane zostało tournée o nazwie „ Wozimy świąteczną atmosferę”
Trasa koncertowa pod hasłem „ Wozimy świąteczną atmosferę” okazała się ogromnym sukcesem, a koncerty w całej Polsce odwiedziło tysiące osób.
Terminową dostawę sprzętu muzycznego oraz reklamę na naczepie zestawu drogowego zapewniała firma Man.
„Trasa naszego jubileuszowego tournée startuje w Katowicach i biegnie przez Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk i Lublin relacjonuje Paweł Golec - To prawie 3000 km, które pokonamy w ciągu miesiąca. W tym wyzwaniu logistycznym ponowienie wspiera nas firma MAN, która zapewni sprawny oraz niezawodny transport całej naszej ekipie. Wypatrujcie na drogach naszych pojazdów w barwach „Jubileuszowej Atmosfery” z Golec uOrkiestra, którą wozi MAN. Do zobaczenia na koncertach!”

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA