[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Konwój nowości z okazji 25 – lecia działalności Man w Polsce oraz 20 - lecie istnienia zespołu Golec u Orkiestra.

Muzyczne Tournée  z okazji  20 lecia istnienia Golec  u Orkiestra i 25-lecia działalności Man w Polsce.

Fot. Producent

Man wspiera logistycznie jeden z najbardziej rozpoznawanych zespołów jakim są Golec u Orkiestra.
Do zabezpieczenia logistycznego muzyków posłuży Man TGX 18,500 4x2 BLS Efficientline 3, który rewelacyjnie prezentuje się w jubileuszowej wersji Lion Inside. Naczepę użyczyła śląska firma transportowa Sachstrans partner biznesowy Man.
W projekcie wezmą udział dwa nowe samochody dostawcze Man TGE 3.180. Do przewozów członków zespołu dedykowany jest Man w wersji kombi, natomiast sprzęt będzie spakowany do pojazdu w wersji furgon.
Współpraca między zespołem a firmą Man miała swój początek pod koniec 2016 roku kiedy to zorganizowane zostało tournée o nazwie „ Wozimy świąteczną atmosferę”
Trasa koncertowa pod hasłem „ Wozimy świąteczną atmosferę” okazała się ogromnym sukcesem, a koncerty w całej Polsce odwiedziło tysiące osób.
Terminową dostawę sprzętu muzycznego oraz reklamę na naczepie zestawu drogowego zapewniała firma Man.
„Trasa naszego jubileuszowego tournée startuje w Katowicach i biegnie przez Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk i Lublin relacjonuje Paweł Golec - To prawie 3000 km, które pokonamy w ciągu miesiąca. W tym wyzwaniu logistycznym ponowienie wspiera nas firma MAN, która zapewni sprawny oraz niezawodny transport całej naszej ekipie. Wypatrujcie na drogach naszych pojazdów w barwach „Jubileuszowej Atmosfery” z Golec uOrkiestra, którą wozi MAN. Do zobaczenia na koncertach!”

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij