Krone: 1 milion wyprodukowanych pojazdów – podmiot świętuje 50-lecie współpracy z TIP Werlte,

W listopadzie 2021 roku z linii produkcyjnej Krone zjechał pojazd o milionowym numerze podwozia WKESD000001000000: to Cool Liner z zakładu w Lübtheen przeznaczony dla norweskiego oddziału TIP Trailer Services.

Krone Producent

W 1971 roku TIP był jednym z pierwszych klientów, kiedy Krone rozpoczynało swoją działalność w zakresie budowy naczep. Przekazanie jubileuszowego – milionowego podwozia odbyło się w Werlte – pojazd otrzymał specjalny napis „Podwozie Krone 1 000 000. Gratulacje! Świętujemy 50 lat partnerstwa”.

REKLAMA

W roku 2021 mija 50. rocznica udanej współpracy obu partnerów. TIP, międzynarodowa firma zajmująca się wynajmem, leasingiem i usługami dla branży transportowej i logistycznej, działa w 18 krajach Europy i w Kanadzie z ponad 120 lokalizacjami. Podczas przekazania Bob Fast, dyrektor generalny TIP od 2003 roku, podkreślił znaczenie tego długotrwałego partnerstwa „Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że możemy dzisiaj spojrzeć wstecz na pół wieku niezwykle niezawodnej współpracy z firmą Krone. Krone to potężny symbol firmy TIP. Jesteśmy przekonani, że również w przyszłości zawsze możemy polegać na wysokiej jakości i innowacyjnych naczepach Krone." Ingo Geerdes, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Krone, wyraził uznanie dla wieloletniego zaufania „Od samego początku TIP był wyjątkowym klientem Krone. Jesteśmy bardzo dumni z 50-letniej współpracy z jednym z wiodących usługodawców na świecie w sferze pojazdów użytkowych, w tym czasie obie firmy zawsze dynamicznie rozwijały się w obsłudze branży transportowo-logistycznej. Milionowa naczepa Krone przekazana TIP to Cool Liner. Ten pojazd chłodniczy w szczególności podkreśla, jak wiele aspektów ma nasza współpraca - ponieważ to prośba TIP, która 25 lat temu sprawiła, że Krone weszło na rynek naczep chłodni”.

Milion pojazdów Krone

Pierwszy pojazd użytkowy Krone został wyprodukowany w Werlte w 1971 roku, dokładnie 50 lat temu. Obecnie w swoich nowoczesnych, wysoce zautomatyzowanych zakładach w Werlte, Lübtheen, Herzlake i Tire (Turcja) Krone produkuje szeroką gamę przyczep i naczep. W ciągu ostatnich 50 lat podmiot produkował średnio około 20 000 sztuk rocznie – łącznie ponad 1 milion sztuk.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA