REKLAMA

Krone 360° Trailer Service – ogólnoeuropejska inicjatywa serwisowa

Wiosną 2021 roku Krone rozpoczyna ogólnoeuropejską inicjatywę serwisową „Krone 360° Trailer Service” dla przyczep i naczep. Coraz więcej przedsiębiorstw transportowych chce bowiem skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i polegać na elastycznych usługach zamiast samodzielnie organizować różnorodne zadania związane z mobilnością swojego taboru. Nacisk kładziony jest również na niezawodne planowanie floty i jasną przejrzystość kosztów.

Krone Producent

Mając powyższe na uwadze, Krone opracowało swoją modułową koncepcję usług. Przewoźnik może wybrać, czy zdecyduje się na tylko jeden moduł podstawowy, czy też w zależności od potrzeb połączy różne moduły. Dzięki elastycznemu systemowi modułowemu „Fair Care”, Krone oferuje przejęcie konserwacji i napraw naczep na okres od 24 do 72 miesięcy. Fair Care jest dostępny w trzech wygodnych pakietach, wzajemnie się uzupełniających: „Lekki”, „Podstawowy” lub „Kompletny”/ "Light", "Basic" bądź "Complete".. W zależności od wymagań można to łączyć z pakietami rozszerzeń: „Tyre” do opon, „Cool” do klimatyzatorów i „Lifter” do wind załadowczych. Ponadto istnieje dodatkowa opcja „Awaria” do obsługi awarii w całej Europie.

REKLAMA

Oprócz „Fair Care”, Krone ma w swoim programie inne przydatne usługi, w tym przedłużenie gwarancji na nowe pojazdy, które również można elastycznie dostosowywać. Wszystkie usługi są szczegółowo opisane na stronie internetowej https://www.krone-trailer.com/english/service/.

Przy tym Krone polega na dobrze rozwiniętej sieci partnerów serwisowych, aby w całej Europie kierowcy zawsze mogli szybko i łatwo znaleźć odpowiedni warsztat serwisowy. Dzięki samej współpracy z Alltrucks Truck&Trailer Service ponad 700 partnerów serwisowych w 14 krajach europejskich oferuje kompleksową i niezależną od marki obsługę ciężarówek i naczep. Korzystając z usługi Krone Service Locator, dostępnej także jako aplikacja na smartfony, w ciągu kilku sekund nabywcy usług Krone mogą znaleźć najbliższe warsztaty specjalistyczne. Dyrektor zarządzający Krone Ralf Faust: „Dzięki usłudze Krone 360° Trailer Service zapewniamy naszym klientom kompleksowy program serwisowy, w ramach którego mogą oni zestawić spersonalizowany pakiet - całkowicie zgodny z ich wymaganiami. Pozwala to firmom transportowym ograniczyć nieplanowane przestoje i w perspektywie długoterminowej zoptymalizować planowanie kosztów oraz całkowity koszt posiadania”.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA