[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Limitowana seria ciągników siodłowych MAN TGX przygotowana na jubileusz 25 lat Man Polska.

Wyróżnia ją oryginalne malowanie kabiny w barwach narodowych z charakterystycznym motywem białych skrzydeł na czerwonym tle.

Fot. Producent

Na Polskie drogi w takich barwach wyruszy 11 ciężarówek Man. Pierwszy MAN TGX z limitowanej serii trafił do klienta z Wielkopolski natomiast pozostałe 10 zostanie dostarczone w najbliższych dniach. Przygotowana seria jest zwieńczeniem sukcesów które firma Man Polska
 odnosiła ze swoimi Klientami na przestrzeni ostatnich 25 lat.
Limitowaną edycję stanowią ciągniki siodłowe MAN TGX 18.500 4x2 w wersjach BLS i LLS. Wyposażono je w urządzenia RIO box z aplikacją RIO Essentials, która pozwoli na monitorowanie trasy przejazdu. Analiza danych natomiast umożliwi dalszą optymalizację kosztów eksploatacji.
W skład wyposażenia wchodzą m.in. pakiet EfficentLine3, pakiet bezpieczeństwa BASIC oraz pakiet Man Media jak również aktywny tempomat z regulowaną odległością ACC z funkcją Stop & GO, skrzynia biegów MAN Tipmatic, czy też system Man BrakeMatic.
Należy podkreślić, że MAN-y TGX z limitowanej serii wyprodukowano w Polsce.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij