REKLAMA

Mercedes Pro Cz.3

Kilka tygodni wcześniej nim ogłoszono 20 marca stan epidemii w Polsce, udałem się do salonu Mercedes Benz Wróbel we Wrocławiu. Tym razem nie po bogato wyposażony samochód testowy Mercedesa. Chciałem więcej dowiedzieć się o usłudze Mercedes Pro dedykowanej dla grupy użytkowników samochodów dostawczych (Vans).

Ja szybko przeszedłem do zakładki „pojazdy”; to tutaj wybieramy samochód i mamy usługę geofencingu, czyli tzw.” ogrodzenia”. Możemy zakreślić teren, którego samochód nie powinien opuszczać; dzięki temu przy okazji funkcja  będzie zabezpieczać samochód przed kradzieżą.  Można też zagrodzić obszar na mapie do którego samochód ma dojechać za każdym razem; kiedy samochód pojawi się w obszarze dostaniemy informacje. Dzięki tej usłudze możemy dzielić różne obszary między kierowców, jeżeli kierowca obsłuży zlecenia w danym obszarze i opuści nasze ogrodzenie możemy za dysponować go do kolejnego zlecenia mając na uwadze stan paliwa w samochodzie, stan techniczny samochodu oraz czas pracy kierowcy. W ustaleniu tego ostatniego posłuży nam elektroniczna książka wykonanych przejazdów. W niej zobrazowano czas pracy kierowców, ilość wykonanych zleceń oraz ilość przebytych kilometrów. W tej zakładce można też generować raport w formie pdf. Ostatnią zakładką jest zakładka w której można wyznaczyć poszczególne lokalizacje do których nasz transport ma dotrzeć.

REKLAMA

Usługa Mercedes Benz Pro jest cały czas rozwijana. Sprawny menadżer w ciągu godziny jest w stanie zapoznać się z tą usługą wspierającą biznes. Mnogość danych, które spływają do nas w czytelny sposób daje się łatwo analizować. A to pomaga w wyznaczeniu środka transportu oraz kierowcy do wykonania danego zlecenia. Mercedes Pro to nie jest zwykłe narzędzie flotowe, to rozbudowana platforma wspierająca biznes w każdym zakresie i na każdym etapie działania floty.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA