REKLAMA

Mobilna dyskoteka

Pojazd posiada 18 metrów długości i ma na celu uprzyjemniać chwile po zmroku.

Został stworzony przy współpracy Man Bus Modification Centre. Jako baza posłużył autobus Lion City GL.

Producent
Fot. Producent

W swoim wnętrzu skrywa zestaw audio zestrojony z oświetleniem pojazdu. Dźwięk wydobywa się z pięciu 700 W głośników zestrojonych przez inżyniera dźwięku. Na pokładzie nie zabrakło też subwooferów i mobilnych głośników zewnętrznych .  Całości dopełnia konsoleta do miksowania dźwięków dla DJ  i umiejscowione z tyłu dwa inwertery o mocy 5kW, które zasilają system świateł i system dźwiękowy. Autobus został wyposażony w układ zarządzania zasilaniem w energię elektryczną oraz w akumulatory litowo – jonowe; dostępny jest również  bezprzewodowy router. Nie zabrakło też ekranu do mediów społecznościowych  oraz szerokokątnej kamery fischeye.

Stylowy barek 
Producent
Fot. Producent
Lodówka do zimnych napojów
Producent
Fot. Producent

Lecz to co najważniejsze kryje się za wahadłowymi drzwiami tzn. trzy lodówki, podajnik do napojów i chłodziarka do piwa; to wszystko ma nam uprzyjemnić zabawę. O bezpieczeństwo naszych trunków zadbają zintegrowane magnetyczne uchwyty, które spełnią swoją funkcję nawet w trakcie poruszania się autobusu. W centralnej strefie umiejscowiony jest parkiet do tańczenia. Dla tych co to raczej wolą siedzieć i patrzeć są wygodne sofy i fotele rozlokowane w różnych miejscach autobusu. Ten przegubowy pojazd Disco potrafi na swój pokład zabrać 45 gości gotowych przeżyć podróż inną niż wszystkie.

REKLAMA

Lion City GL posiada silnik o mocy 310 KM (228KW) spełniający normę Euro 6.

Wyposażony jest też w takie systemy bezpieczeństwa jak elektroniczny system hamowania EBS wraz z ABS oraz ASR i układem stabilizacji toru jazdy (ESP).

Pojazd został zbudowany dla Luksemburskiego operatora Sales Lentz Group, który będzie wykorzystywał  go do imprez biznesowych i prywatnych.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA