REKLAMA

Nowa generacja TG -odmiany specjalizowane i specjalistyczne, budowlane, w tym z napędem na wszystkie koła Cz.18

We wrześniu2020 roku podczas specjalnej konferencji prasowej, będącej swoistym substytutem odwołanych przez pandemię targów IAA Nutzfahrzeuge, MAN Truck&Bus poinformował, że najnowszą generację TG uzupełniają wydania specjalizowane i specjalistyczne, w pierwszym rzędzie przeznaczone dla sektora budowlanego oraz innych sektorów potrzebujących analogicznego sprzętu, jak leśnictwo, energetyka, drogownictwo, kopalnictwo, straż pożarna czy siły zbrojne. Wydania te pochodzą ze wszystkich serii wyrobów, czyli TGL, TGM, TGS i TGX.

Man Producent

Poprawiona dostępność i bogata oferta usług posprzedażowych
Usługi MAN nie kończą się nagle w momencie przekazania pojazdu klientowi. W budownictwie, w którym na co dzień wykonywane są trudne i wymagające prace, a pracownicy i sprzęt mają wysokie wymagania, optymalna dostępność taboru odgrywa kluczowe znaczenie. Dlatego firma wspiera swoich klientów, zabezpieczając szeroki wachlarz usług posprzedażowych.
Niezawodne usługi
Ponieważ w branży budowlanej sytuacja bywa ogólnie nieco trudniejsza, a uszkodzenia związane z użytkowaniem są znacznie częstsze, długie przestoje pojazdów z powodu nieelastycznych wizyt w warsztatach po prostu nie wchodzą w grę. W takim układzie dostępność części zamiennych staje się decydującym czynnikiem w sferze minimalizacji czasu przestoju ciężarówki. Z tego powodu 80% najważniejszych części zamiennych do aut nowej generacji jest stale dostępnych w warsztatach, a 95% z tych ważnych części zamiennych można nabyć najpóźniej następnego dnia, dzięki sieci 2000 punktów wysyłkowych MAN z lokalizacjami w ponad 100 krajach. Autoryzowane punkty serwisowe wykonują określone naprawy po ustalonej cenie, zawierającej wszystkie wymagane oryginalne części i całą robociznę. W ten sposób klienci mają największą możliwą pewność planowania i jednocześnie mogą kontrolować swoje koszty. Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu prac konserwacyjnych lub naprawczych, zaleca się wymianę innych części, na które wpływa zakres naprawy. Co więcej, oryginalne części są do siebie optymalnie dopasowane i pochodzą z pewnych źródeł. Ponadto MAN udziela dwuletniej gwarancji na wszelkie naprawy wykonane w autoryzowanych warsztatach, w tym oryginalne części zamontowane w ramach naprawy.
Obejmuje trwałą niezawodność
Od 2012 roku Niemieckie Stowarzyszenie Urzędów Dozoru Technicznego (Verband der TÜV e.V.) ocenia wyniki ustawowych kontroli zgodnie z §29 niemieckich przepisów dotyczących zezwoleń na ruch drogowy (Straßenverkehrs-Zulassungs-Ordnung) dla pojazdów użytkowych. Są one następnie publikowane co dwa lata w tzw. Raporcie TÜV. Opracowanie koncentruje się na elementach istotnych dla bezpieczeństwa, takich jak nadwozie, podwozie, system oświetlenia, układ hamulcowy, układ napędowy i widoczność. Od momentu zebrania danych firma jest w stanie stale zwiększać swój wysoki odsetek ciężarówek bez usterek. W rzeczywistości, wraz ze starzeniem się taboru, auta MAN uzyskują ponadprzeciętne wyniki pod względem braku usterek i osiągają najlepsze wartości spośród wszystkich ciężarówek kontrolowanych przez TÜV. Ciężarówka MAN staje się więc synonimem niezawodności przez cały okres użytkowania.
Modele nowej generacji mają wszelkie atrybuty, które zapewniają, że tak pozostanie - do każdego profilu zastosowania w sektorze dystrybucyjnym oraz we wszystkich zastosowaniach w branży budowlanej i pozostałych aplikacjach z napędem na wszystkie koła.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA