REKLAMA

Nowa limitowana seria Renault Trucks – T High Renault Sport Racing

Renault Trucks i Renault Sport Racing połączyły swoją specjalistyczną wiedzę, by zaproponować limitowaną serię T High Renault Sport Racing. Ta specjalna seria, w żółtym kolorze Sirius, czyli legendarnym kolorze bolidów F1 Renault Sport Racing, powstała w oparciu o przeznaczony do obsługi ruchu dalekobieżnego model T High. Będzie dostępna w 99 egzemplarzach, wszystkich wyprodukowanych w fabryce Bourg-en-Bresse.

Producent
Fot. Producent

Limitowaną linię Renault Sport Racing charakteryzują sportowy i elegancki wygląd, żółty kolor malowania Sirius – legendarny kolor Formuły 1 Renault Sport Racing – oraz żółto-czarna szachownica – symbol modeli Renault Sport. Odcienie czerni i zróżnicowana struktura kontrastują się tu z kolorem żółtym: osłony lusterek wstecznych są pokryte czarnym błyszczącym lakierem, podobnie romb i osłona chłodnicy. Aby podkreślić sportowy styl auta, na bocznych owiewkach pojawiają się zaś elementy żółto-czarnej szachownicy. Dodatkowo każdy z pojazdów limitowanej serii otrzyma czarną tabliczkę z numerem identyfikacyjnym.

Spójnie z wyglądem zewnętrznym wnętrze zostało przygotowane z równą starannością, a jego wysokiej jakości wyposażenie wykonano w kolorystyce żółtej i czarnej. Fotel Recaro® i kierownicę pokryto czarną skórą obszytą żółtą nicią. Podobnie, żółte szwy pojawiają się na leżance i na wykładzinie podłogowej. Panoramiczna tablica rozdzielcza dostała karbonowe wykończenie, a nawiewy żółte kontury. Dla pełnego sportowego stylu na pas bezpieczeństwa założono natomiast żółty pokrowiec.

REKLAMA

T High Renault Sport Racing, z płaską podłogą, łączy komfort życia na pokładzie z przyjemnością prowadzenia i doskonałymi osiągami. Zaopatrzono go bowiem w 13-litrowy silnik w najmocniejszym nastawie o mocy maksymalnej 520 KM oraz zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA