[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa limitowana seria Renault Trucks – T High Renault Sport Racing

Renault Trucks i Renault Sport Racing połączyły swoją specjalistyczną wiedzę, by zaproponować limitowaną serię T High Renault Sport Racing. Ta specjalna seria, w żółtym kolorze Sirius, czyli legendarnym kolorze bolidów F1 Renault Sport Racing, powstała w oparciu o przeznaczony do obsługi ruchu dalekobieżnego model T High. Będzie dostępna w 99 egzemplarzach, wszystkich wyprodukowanych w fabryce Bourg-en-Bresse.

Fot. Producent

Limitowaną linię Renault Sport Racing charakteryzują sportowy i elegancki wygląd, żółty kolor malowania Sirius – legendarny kolor Formuły 1 Renault Sport Racing – oraz żółto-czarna szachownica – symbol modeli Renault Sport. Odcienie czerni i zróżnicowana struktura kontrastują się tu z kolorem żółtym: osłony lusterek wstecznych są pokryte czarnym błyszczącym lakierem, podobnie romb i osłona chłodnicy. Aby podkreślić sportowy styl auta, na bocznych owiewkach pojawiają się zaś elementy żółto-czarnej szachownicy. Dodatkowo każdy z pojazdów limitowanej serii otrzyma czarną tabliczkę z numerem identyfikacyjnym.

Spójnie z wyglądem zewnętrznym wnętrze zostało przygotowane z równą starannością, a jego wysokiej jakości wyposażenie wykonano w kolorystyce żółtej i czarnej. Fotel Recaro® i kierownicę pokryto czarną skórą obszytą żółtą nicią. Podobnie, żółte szwy pojawiają się na leżance i na wykładzinie podłogowej. Panoramiczna tablica rozdzielcza dostała karbonowe wykończenie, a nawiewy żółte kontury. Dla pełnego sportowego stylu na pas bezpieczeństwa założono natomiast żółty pokrowiec.

REKLAMA

T High Renault Sport Racing, z płaską podłogą, łączy komfort życia na pokładzie z przyjemnością prowadzenia i doskonałymi osiągami. Zaopatrzono go bowiem w 13-litrowy silnik w najmocniejszym nastawie o mocy maksymalnej 520 KM oraz zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij