REKLAMA

Nowe TGL, TGM i TGS do dystrybucji ładunków Cz.16

Wraz z nową serią TGL, TGM i TGS, MAN Truck&Bus wprowadza do użytku w sektorze dystrybucji przedstawicieli następnej generacji ciężarówek. Specjalna wiedza branżowa łączy się z nowoczesną, przyszłościową technologią i całkowicie na nowo definiuje przydatność do zastosowania.

Man TG Producent

TGL, TGM i TGS - zawsze dostępne. Kompleksowa oferta posprzedażowa

Technologia, różnorodność, możliwości i wskazówki są przekonujące. W związku z tym oferta MAN nie kończy się z chwilą dostarczenia auta klientowi. Dzieje się tak dlatego, iż w branży dystrybucyjnej, gdzie codziennym zadaniem jest utrzymanie podstawowych usług dla wielu osób, dostępność pojazdów okazuje się najważniejsza. Firma wspiera więc w tym swoich klientów obszerną ofertą posprzedażową.

REKLAMA

Usługi, na których można polegać

Zarządzanie pojazdami odgrywa ważną rolę, ale wszelkie długie przestoje spowodowane nieelastycznymi harmonogramami serwisów lub nawet awarią nadal nie mieszczą się w koncepcji wysokiej dostępności. Dzieje się tak, gdyż maksymalna dostępność taboru ostatecznie oznacza minimalne przestoje. W związku z tym kierowcy i właściciele premierowych TG mają dostęp do rozległej sieci serwisowej MAN, na całym świecie liczącej 1688 warsztatów w 138 krajach. Centra serwisowe zabezpieczają właściwe wsparcie dzięki nowoczesnej technicznej diagnostyce pojazdów, a wyszkolony personel zespołu obsługi posprzedażowej MAN na miejscu zawsze ocenia wydajność usług w sposób ekonomiczny, aby zagwarantować klientom najlepszy stosunek kosztów do korzyści. W rezultacie autoryzowane serwisy charakteryzują się przyjaznymi klientom długimi godzinami otwarcia. Tym samym kierowcy nadal mogą do nich dotrzeć po swojej zmianie, jeśli zauważyli problem w trakcie wykonywania zadań bądź już zjazdu do bazy.
W celu dalszego usprawnienia serwisowania koncern wprowadza zatem proaktywną usługę zarządzania konserwacją MAN ServiceCare. Dzięki generowanym danym związanym z obsługą – konserwacją, przekazywanym przez skrzynkę RIO w pojeździe, po analizie stanu danego auta centrum serwisowe MAN może pomóc w koordynacji terminów przeglądów i napraw oraz proaktywnie wezwać ciężarówkę do warsztatu, zanim pojawi się potencjalna usterka. Usługa MAN ServiceCare jest bezpłatna za pośrednictwem platformy RIO i dostępna dla każdego klienta. Jednak proaktywne zarządzanie konserwacją nie tylko reaguje na nieuchronny problem, ale także łączy ciężarówkę, kierowcę, właściciela i warsztat dla planowania prac konserwacyjnych i napraw z wyprzedzeniem oraz inteligentnego łączenia ich w pakiety. Klienci w każdej chwili mogą sprawdzić w RIO stan konserwacji, terminy, podzespoły do naprawy i powiadomienia o uszkodzeniach dla całej floty MAN. Powiadomienia e-mail zawierają informacje o zbliżających się datach wizyt w warsztatach. W efekcie przez cały czas da się kontrolować aktualną dostępność taboru, a dyspozytor z łatwością może zaplanować realizację zadań przewozowych.
Ogólnie, wskutek wykorzystania MAN ServiceCare, spójne portfolio umów serwisowych MAN gwarantuje, że nie pojawią się nieoczekiwane koszty w przypadku oczekiwania na regularne wizyty w warsztacie lub gdy konieczne są nieplanowane naprawy. Klienci mają do wyboru pięć różnych opcji. Począwszy od opłacalnego pakietu wprowadzającego z podstawowymi usługami, aż po pełną umowę z niestandardowymi usługami i warunkami. Ta ostatnia obejmuje wszystkie marki i typy pojazdów użytkowych w całej flocie, w tym przyczepy i naczepy.
Przy tym terminy przeglądów i napraw można szybko i wygodnie rezerwować online za pośrednictwem cyfrowej usługi MAN ServiceBooking. Bezpieczeństwo przez całą dobę dzięki szyfrowaniu SSL. System dopasowuje pożądane terminy do możliwości warsztatu w czasie rzeczywistym. Dostęp do MAN ServiceBooking uzyskuje się za pośrednictwem wyszukiwania centrum serwisowego MAN, a termin jest natychmiast potwierdzany pocztą lub SMS-em. Klient otrzymuje przypomnienie o spotkaniu i aktualizacje statusu, gdy ciężarówka jest serwisowana w ten sam sposób. MAN ServiceBooking, jako aplikacja internetowa na urządzenia mobilne i komputery stacjonarne, zapewnia szybki przegląd wszystkich aktualnych i przyszłych spotkań.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA