REKLAMA

Nowe modele ciężarówek z gamy Actros są już dostępne do zamówienia: rozpoczęcie sprzedaży Actrosa F i Edycji 2 Cz.1

Nowa kabina, klasyczne szklane lusterka zewnętrzne i klasyczny kokpit: nowy Actros F został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wydajności. Edycja 2: specjalna limitowana edycja 400 Actrosów osiąga nowy wymiar komfortu, bezpieczeństwa i designu. Do tego Mercedes-Benz Bank wspiera wejście na rynek: atrakcyjne oferty leasingu i finansowania oraz rabat w wysokości 15% od składki ubezpieczeniowej przy instalacji Sideguard Assist.

Nowy Actros F powstał w szczególności z myślą o klientach poszukujących funkcjonalnej ciężarówki, którzy niekoniecznie potrzebują wszystkich nowości najnowszej generacji Actrosów. Chcą bowiem ciężarówki o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności i jednocześnie wszelkich walorach wyrobów Mercedes-Benz Trucks. Dlatego teraz klienci w 24 krajach UE i wybranych rynkach poza UE mogą zamówić ten model, zaprojektowany z myślą o pełnej funkcjonalności i wydajności. Produkcja rusza w kwietniu.

Połączenie komfortu i funkcjonalności

REKLAMA

Wraz z Actrosem F do portfolio Mercedes-Benz Trucks trafia nowa wersja kabiny. Nowo zaprojektowana kabina w wariantach StreamSpace lub BigSpace, z jej 2,5-metrową szerokością i 120-milimetrową wysokością tunelu silnika, zapewnia doskonałą przestronność w swojej klasie, a kierowcy gwarantuje niskie wejście i wyjście za pomocą zaledwie trzech stopni. Dostępny łącznie z 17 różnymi modelami i tylko z kierownicą po lewej stronie, Actros F jest idealny do eksploatacji w transporcie klasycznym i regionalnym, w szczególności jako pojazd pod nadwozia wymienne, wywrotka lub silos. Standardowo zaopatruje się go w klasyczny kokpit oraz tradycyjne szklane lusterka boczne. W połączeniu z systemem nawigacji, klimatyzacją i kilkoma opcjami wyposażenia opcjonalnego w aktualnej generacji Actrosa dodano też nowy, przyjazny dla użytkownika, 10-calowy multimedialny kokpit z kierownicą wielofunkcyjną. Nowa funkcja Predictive Powertrain Control to zaś kolejna opcjonalna funkcja, która kalibruje automatyczną zmianę biegów zgodnie ze stylem jazdy dostosowanym do topografii, a tym samym umożliwia dodatkowe oszczędności paliwa w połączeniu z precyzyjnie dostrojoną strategią zmiany biegów.

Poza tym premierowy Actros F w całej Europie, tam gdzie jest to wymagane przez prawo, otrzymuje aktywnego asystenta hamowania piątej generacji (ABA 5) i asystenta utrzymania pasa ruchu. Na życzenie można go także zamówić z asystentem Sideguard Assist. W dodatku przy Actrosie F każdy kierowca zyskuje dostęp do usług specjalnych Mercedes-Benz Trucks. Obejmują one elastyczne oferty leasingu, bezpieczne opcje finansowania i wygodne pakiety usług, zawierające na przykład zużycie, naprawy i konserwację. Ponadto, w celu zwiększenia wydajności, można wykorzystać funkcjonalne usługi łączności, takie jak Mercedes-Benz Uptime i aplikacja Fleetboard Manager.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA