Nowy eDAILY: przełom w dziedzinie bezemisyjnego transportu regionalnego

IVECO wyznacza kierunek w dziedzinie bezemisyjnego transportu elektrycznego dzięki oficjalnej premierze modelu eDAILY. Zaprojektowany jako elektryczny odpowiednik bazowego Daily, nowy eDAILY oferuje pełną gamę wszystkich wariantów nadwozia – furgon, kabina, i minibus, a jego dopuszczalne masy całkowite zawierają się w zakresie od 3,5 t do 7,2 t. Zachowuje przy tym inne cechy DAILY i ma modułowe akumulatory trakcyjne o pojemności od 37 do 111 kWh, umożliwiające optymalizację zasięgu i sprawiające, że auto da się dopasować do planowanych zadań.

IVECO Bartosz Wojtowski

Nowy eDAILY przełamuje też bariery, będąc pojazdem elektrycznym do zabudowy i napędu osprzętu dzięki możliwości instalacji różnych typów ePTOs o mocy do 15 kW. Oznacza to sposobność zasilania agregatów chłodniczych, żurawi i innych zabudów – nawet tych najbardziej wymagających, jak śmieciarki, czy wysięgniki koszowe, co zostało zaprezentowane w ofercie na stoisku. Do tego wraz z eDAILY IVECO proponuje pełen ekosystem usług, aby pomóc Klientom znaleźć własny sposób na e-mobilność. Dedykowane e-usługi obejmują innowacyjną innowacyjną eDAILY Routing, wchodzącą w interakcję z pojazdem, aby przewidzieć jego zasięg, wymagane doładowania akumulatora do osiągnięcia celu oraz dokładny czas przyjazdu. Aplikacja IVECO ON Easy Daily, zintegrowana z cyfrowym asystentem kierowcy IVECO DRIVER PAL, oferuje zaś informacje specyficzne dla pojazdów elektrycznych, takie jak kontrola stanu pojazdu, poziom naładowania baterii, zdalne planowanie ładowania i wstępnego przygotowania kabiny, nawigacja do stacji ładowania i inne.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PANORAMA

Volkswagen Grand California Inny świat, ciekawszy świat

Żyjemy w czasach turbulentnych przemian; to co było stałe do tej pory już takie nie jest. Poziom migracji, który osiągnęła ludzkość przed pandemią był bardzo wysoki i nagle świat się zatrzymał. Słowo lockdown wybrzmiało mocno we wszystkich krajach świata. Nasza przestrzeń prywatna zyskała na znaczeniu i podrożała. W wyższej cenie są dzisiaj domy, mieszkania, ogródki działkowe, jachty i kampery.

AUTA DOSTAWCZE

Mercedes Citan jest stworzony do szybkich przerzutów ładunków w centrach miast.

Dzisiaj już nikt nie podważa użyteczności tej kategorii samochodów. Takie auta użytkują handlowcy, małe firmy remontowe, hotele, dostawcy żywności, kurierzy. Dlaczego tak często wybierają tą kategorię aut ?

AUTA DOSTAWCZE

Nowe w pełni elektryczne IVECO e-Daily dla spełniania przyszłych celów zerowej emisji

System eDaily został opracowany w ścisłej współpracy z klientami, aby odzwierciedlić jego unikalne wartości, które są wyrażane w całym asortymencie produktów

AUTA DOSTAWCZE

Mój elektryk MAN eTGE

Aż do 70 000 PLN mniej można zapłacić za samochód MAN TGE z napędem elektrycznym. MAN jako jeden z pierwszych producentów samochodów dostawczych od początku roku 2022 oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu dopłat do zakupu samochodów w ramach programu „Mój elektryk”. Dołączenie do programu to odpowiedź MAN Truck & Bus Polska oraz MAN Financial Services na rosnący trend elektromobilności.

REKLAMA