[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy oddział DBK Truck Center w Nieporuszewie przy A2 już otwarty.

Oddział w Niepruszewie został włączony do sieci serwisowo – sprzedażowej Grupy DBK Truck Center.

Fot. Producent

Dla przypomnienia, Grupa DBK Truck Center zajmuje się kompleksową obsługą flot pojazdów transportowych od zakupu po pełną obsługę posprzedażną i jest największym w Polsce podmiotem w tej branży.

Otwarty oddział jest już dwudziestym drugim należącym do Grupy DBK. Zlokalizowany jest 30 kilometrów od Poznania przy autostradzie A2. Oddział w Nieporuszewie jest drugim w Wielkopolsce. Pierwszy mieści się w Poznaniu przy ul. Obodrzyckiej i dołączył do Grupy ponad rok temu.

REKLAMA

W myśl filozofii „Total Care” - DBK Truck Center Poznań A2 prowadzi sprzedaż  nowych pojazdów Iveco (lekki i średni segment), a wkrótce zostanie uruchomiona sprzedaż naczep Koegel i cystern LAG oraz wynajem pojazdów użytkowych DBK Rental. W nowym oddziale będzie też dostęp do innych produktów Grupy: szerokiego asortymentu części zamiennych, telematyki, ubezpieczeń, leasingu.

Osiemnasty punkt serwisowy z dwudziestu dwóch, które posiada DBK Truck Center to obiekt o powierzchni 3900 m² w którym znajdują się:

  • Warsztat o wielkości 1000 m²
  • Dwupoziomowy magazyn części
  • Myjnia
  • Okręgowa stacja kontroli pojazdów
  • Centrum likwidacji szkód – nowoczesna lakiernia umożliwiająca obsługę nawet dłuższych pojazdów (np. autobusów i naczep), blacharnia z urządzeniem do prostowania ram pojazdów.

10 lat autoryzacji IVECO w Grupie DBK

Rozwój sieci serwisowo – sprzedażowej pokrywa się z jubileuszem 10 – lecia autoryzacji IVECO w Grupie DBK. Pierwszą umowę dealerską z IVECO POLAND podpisała w 2008 roku spółka CTC, należąca do Grupy DBK. Umowa na początku dotyczyła jednego oddziału w Krakowie ale na przestrzeni lat współpraca z włoską marką była rozszerzana. W przeciągu dziesięciu lat autoryzację uzyskały oddziały w Rudzie Śląskiej, Lublinie, Święcicach k. Warszawy, Białymstoku, Sosnowcu, Olsztynie oraz Poznaniu.

W niedalekiej przyszłości tzn. w drugiej połowie roku, do sieci dołączy kolejny oddział z autoryzacją IVECO, będzie to oddział  w Suwałkach. W ramach sieci DBK Truck Center będzie działać łącznie dziesięć punktów serwisowo – sprzedażowych oferujących produkty i usługi dla marki IVECO.

„Rozpoczęcie działalności w drugim oddziale w Wielkopolsce to dla nas kolejny kamień milowy w rozwoju biznesu w zachodnim regionie Polski. W tym roku kładziemy nacisk na wzrost wolumenu sprzedaży w segmencie pojazdów lekkich i średnich IVECO oraz ich wynajem w ramach DBK Rental. Liczymy, że uruchomienie punktu w Niepruszewie pozwoli nam osiągnąć założone cele oraz sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów z woj. wielkopolskiego”  – powiedział Wiesław Jarnicki, prezes spółki On Road Truck Services S.A. należącej do Grupy DBK.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij