[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Powrót wojskowych pojazdów półgąsienicowych - tzw. halftrack??

Podczas zbliżającej się październikowej konferencji Stowarzyszenia Armii Stanów Zjednoczonych (AUSA) w Waszyngtonie w Milton Manufacturing planuje ujawnić publicznie koncepcyjny pojazd Indomitus

Fot. Producent

Nowy pojazd zostanie zaprezentowany na stoisku Parker-Hannifin, gdyż Parker-Hannifin Corporation jest partnerem projektowym Milton Manufacturing w tym przedsięwzięciu.

REKLAMA

Indomitus to koncepcja wielofunkcyjnego środka transportu, zaprojektowanego w celu poprawy mobilności w terenie i komfortu jazdy. Jego zasadniczymi wyróżnikami są: integralnie opancerzona wydłużona, czterodrzwiowa kabina załogowa oraz napęd półgąsienicowy - z gąsienicami zamiast napędowych osi tylnych. Tym samym ideowo pojazd ten nawiązuje do koncepcji tzw. half track, stosowanych jeszcze podczas drugiej wojny światowej, a swój największy rozwój notujących w okresie 20-lecia międzywojennego.
Generalnie Indomitus na tym etapie stanowi "stoisko wystawowe" - demonstrator najnowocześniejszych komponentów różnych pochodzących od różnych producentów. Integracja systemów, technologii i komponentów pojazdów wojskowych z kilkunastu podmiotów obejmowała także komponenty i rozwiązania pochodzące od Parker-Hannifin.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij