REKLAMA

Prawie nowa ciężarówka DAF First Choice z pełną gwarancją

Każdy pojazd używany z programu First Choice firmy DAF Trucks w wieku poniżej czterech lat jest teraz standardowo wyposażony w pełną gwarancję producenta, bez limitu kilometrów. Ta wyjątkowa oferta na rynku używanych ciężarówek dodatkowo ilustruje wiodącą w branży jakość wyrobów firmy.

Producent

First Choice to znak jakości, zgodnie z którym podmiot proponuje prawie nowe samochody. Mają one mniej niż pięć lat, nie więcej niż 600 000 kilometrów przebiegu, w pełni udokumentowaną historię serwisową oraz wyglądają jak nowe. Ponadto przeszły ponad 200 kontroli, aby upewnić się, że są w najlepszym stanie technicznym i mogą zapewnić maksymalną niezawodność, co prowadzi do optymalnego czasu pracy.
Takie egzemplarze First Choice, które nie ukończyły czterech lat, standardowo dostają teraz 12-miesięczną pełną gwarancję wytwórcy, oczywiście obejmującą również wszystkie opcje fabryczne. Auta w wieku od czterech do pięciu lat są też przekazywane z 12-miesięczną gwarancją na układ napędowy.

REKLAMA

Marty van den Dungen, dyrektor sprzedaży w DAF Used Trucks, stwierdza „Dostarczanie pełnej gwarancji producenta w standardzie dla używanej ciężarówki jest unikatowe na rynku. Jesteśmy w stanie zapewnić taką gwarancję tylko dlatego, że DAF zapewnia niespotykaną jakość. Ciężarówka First Choice jest naprawdę dobra jak nowa. Oprócz tego ciężarówki DAF Euro 6 są bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej, ale nowi właściciele skorzysta także z najniższej taryfy opłat drogowych w Niemczech i faktu, że ciężarówki są mile widziane w strefach niskoemisyjnych wprowadzonych w różnych miastach europejskich, obszarach przemysłowych i portach. ”

Wszystkie ciężarówki First Choice mogą być zakupione na atrakcyjnych warunkach finansowych przygotowanych przez PACCAR Financial oraz być dostarczane z korzystnymi umowami napraw i przeglądów DAF MultiSupport.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA