Proaktywne monitorowanie naczepy za pomocą systemu telematycznego TrailerConnect

Identyfikacja problemów i nieprawidłowości w jednostce chłodniczej i szybkie ich rozwiązywanie, zanim wpłyną na codzienne operacje transportowe lub zakłócą łańcuch chłodniczy – to cel proaktywnego monitorowania. Dostępne jest ono dla pojedynczych pojazdów i całej floty

Schmitz Cargobull Producent

W ramach procesu cyfryzacji rozwiązań Full Service, eksperci Schmitz Cargobull zrewidowali proaktywne monitorowanie agregatu chłodniczego Schmitz Cargobull S.CU. Awaria agregatu chłodniczego bywa krytyczna, gdyż przewoźnik musi zapewnić utrzymanie łańcucha chłodniczego i dostarczenie ładunków do miejsca przeznaczenia w dobrym stanie. Dzięki nowym funkcjom proaktywnego monitorowania eskalacja błędów dla jednostki chłodzącej Schmitz Cargobull S.CU interweniuje znacznie wcześniej i zapewnia klientowi szczegółowe instrukcje, jeśli jednostka jest zagrożona awarią. W rezultacie kierowca jest informowany przed awarią agregatu chłodniczego i może podjąć odpowiednie działania, aby zminimalizować przestoje.

Nowa tablica rozdzielcza „FleetHealth” w portalu TrailerConnect zawiera również dobrze widoczne wszystkie informacje dotyczące agregatu. Sygnały świetlne dostarczają wizualnej informacji o stanie floty agregatów chłodniczych. Ponadto wszelkie nadchodzące prace konserwacyjne są wyświetlane na wczesnym etapie przez całą dobę. Zapewnia to klientom pełne bezpieczeństwo planowania w codziennych operacjach, poprawiając i zwiększając przejrzystość zarządzania flotą pojazdów. Przy tym Cargobull Euroservice oferuje dodatkowe wsparcie w ramach pełnej umowy serwisowej. W przypadku pojawienia się problemów szybkie umawianie się na wizyty w warsztacie pomaga zapewnić jeszcze krótsze czasy reakcji i sprawia, że pojazd szybciej wraca na drogę.

Zobacz również:
REKLAMA