REKLAMA

Przeprowadzki w Londynie mogą odbywać się bardzo cicho

Pochodzący z Wielkiej Brytanii międzynarodowy specjalista ds. relokacji – przeprowadzek – Matthew James Global Relocations, wprowadził do swojej floty pierwszy w kraju hybrydowy pojazd do przewozu marki Scania. Ciężarówka będzie działać głównie na terenie Wielkiego Londynu, oferując cichą, czystą i oszczędną eksploatację. Została zaprojektowany z myślą o niechronionych użytkownikach dróg i zbudowana zgodnie ze specyfikacją, która uzyskała trzy gwiazdki w ramach londyńskiego programu Transport for Scheme Direct Vision.

Producent

Matthew De-Machen, dyrektor zarządzający Matthew James Global Relocations, komentuje „Z dumą stawiamy się na czele branży przeprowadzek i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom ten pojazd najnowszej generacji. Oprócz niskiego hałasu i niskiej emisji, hybryda jest szczególnie ekonomiczną opcją do zastosowania w Londynie, gdzie nasze pojazdy często stoją przez dłuższy czas, ze względu na duży ruch”.
Scania P 320 6 × 2 ma tylną oś z pojedynczym ogumieniem, skrętną przeciwbieżnie dla maksymalnej zwrotności. Jej hybrydowy zespół napędowy zawiera 9-litrowy silnik spalinowy o mocy 320 KM, uzupełniony przez silnik elektryczny o mocy 177 KM. Wykorzystując wyłącznie energię elektryczną, auto ma zasięg dziesięciu kilometrów, w przypadku poruszania się na płaskich drogach z ładunkiem o masie 15000 kg. Idealnie nadaje się zatem do bardzo cichej pracy w centrach miast.
Założony w 1996 roku Matthew James Global Relocations prowadzi flotę 35 pojazdów i bierze udział w globalnych relokacjach - przeprowadzkach, magazynowaniu, pakowaniu, wysyłce i transporcie lotniczym. Firma prowadzi również trzy magazyny w Hiszpanii.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA