REKLAMA

Renault X-Road - używany prawie jak nowy Cz. 3

Używane w sprzedaży jak nowe

Producent
Fot. Producent

Renault Trucks wprowadza platformę online, prezentującą pojazdy używane, dostępne w ofercie w całej Europie. Kolejnym krokiem będzie w pełni funkcjonalna e-commerce, na której sprzedaż ruszy w 2020 roku.

W ramach tego projektu klienci dostaną dostęp do strony www.used-renault-trucks.com, będącej platformą prezentującą pełną ofertę wytwórcy na egzemplarze używane. Każdy taki egzemplarz jest pokazywany ze specyfikacją i swoją lokalizacją. Narzędzie to pozwala przewoźnikom wybrać najlepiej odpowiadający im pojazd używany, poprzez określenie pożądanych parametrów, takich jak: konfiguracja auta, cena, przebieg. Tym samym nabywcy mogą wybrać ciężarówki z rynku wtórnego, których jakość gwarantuje certyfikat “Renault Trucks Selection”. Są to pojazdy stosunkowo młode, wyselekcjonowane, z certyfikatem ekspertów koncernu, przygotowane do wymagań branży danego klienta. W ofercie online jest także dostępna nowa gama samochodów używanych X-Road.

REKLAMA

Generalnie wszystkie używane ciężarówki dostępne na platformie Used Trucks zostały poddane kontroli jakości przez ekspertów Renault Trucks, otrzymały certyfikat i są przygotowane zgodnie z normami producenta przy zastosowaniu jego oryginalnych części. Ponadto te wystawiane na platformie sztuki są przeznaczone na sprzedaż wyłącznie w sieci dystrybucji Renault Trucks. Wszystkie je objęto całodobową opieką techniczną oraz profesjonalną obsługą, oferowaną w 1500 autoryzowanych punktach obsługi na całym świecie. Gwarancja wytwórcy obowiązuje rok lub do uzyskania przebiegu 120000 km. Obejmuje wszelkie kwestie związane z silnikiem, skrzynią biegów i osiami oraz jest ważna we wszystkich punktach obsługi i sprzedaży Renault Trucks w Europie. W zestawie znajduje się również ogólnoświatowa pomoc techniczna Renault Trucks, wraz z ubezpieczeniem holowania.

Wszystkie części artykułu:

Renault X-Road - używany prawie jak nowy Cz. 1
Renault X-Road - używany prawie jak nowy Cz. 2
Renault X-Road - używany prawie jak nowy Cz. 3 - aktualnie czytasz

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA