REKLAMA

Scania P 220 z nadwoziem z modułami z różnymi temperaturami zapewnia świeżość ładunków spożywczych

Essential Trading, brytyjski hurtownik produktów ekologicznych spełniający zasady Fairtrade – sprawiedliwego handlu, stwierdził, że coraz większa ilość przewożonych przez niego towarów spożywczych wymaga chłodzenia.

Scania P 220 Producent

Dlatego firma wyposażyła swoją dystrybucyjną Scanię P 220 w innowacyjne dzielone nadwozie, z modułami z dzieloną – inną temperaturą. Ciężarówka ma z przodu wolno stojącą skrzynię chłodniczą, zasilaną przez agregat Carrier Transicold, oraz tylne nadwozie typu kurtynowego do przemieszczania ładunków w normalnych temperaturach – temperaturach otoczenia.
Rob Baird, kierownik ds. transportu w Essential Trading, stwierdza „Chłodnictwo w naszej działalności zaczęło się znacząco rozrastać trzy lub cztery lata temu, co spowodowało, że wydzielenie sekcji chłodniczej w naszych większych pojazdach stało się koniecznością. Dostarczamy produkty do sklepówz naturalną i organiczną żywnością, duży nacisk kładących na minimalizację odpadów i promowanie zrównoważonego podejścia - jest to etos, który staramy się również utrzymywać w całej naszej działalności, obejmującej naszą flotę pojazdów użytkowych”.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA