REKLAMA

Sisu zwiększa sprzedaż specjalnych wersji swoich cywilnych aut

Liczba pierwszych rejestracji produktów Sisu z gamy Polar na rynku fińskim w 2018 roku wyniosła 122 samochody. Tym samym wzrosła o 13% w stosunku do poprzedniego roku (108 samochodów). Jeszcze większy wzrost sprzedaży doprowadził do rekordowego portfela zleceń na przedstawicieli gamy Polar i zwiększenia wolumenu produkcji, co również oznacza pozytywne prognozy na 2019 rok.

Producent
Fot. Producent

"Nasza inwestycja w jakość i cechy naszych wyrobów odpowiada rosnącej wydajności z jazdy i umacnia naszą pozycję w najbardziej wymagających zadaniach związanych z prowadzeniem pojazdu. Sprzedaż ciężarówek do przewozu drewna Sisu Polar potroiła się w ciągu ostatniego roku, a nasz udział w rynku ciężarówek do przewozu materiałów skalnych nadal się wzrastał" - mówi Petri Kananen, dyrektor handlowy w Sisu.

REKLAMA

W 2018 roku Sisu Auto wprowadziło na rynek - do produkcji i sprzedaży także hybrydowe wersje swoich ciężarówek. "Duże zainteresowanie rynkiem, dyskusja na temat neutralnej emisji dwutlenku węgla w Europie i zamówienia na samochody hybrydowe, a także doświadczenia naszych klientów z naszymi nowymi produktami potwierdzają nasz pogląd, że wybraliśmy właściwy kierunek" - mówi Petri Kananen.

W bieżącym roku Sisu Auto będzie nadal umacniać swoją pozycję na rynku odmian specjalizowanych i specjalistycznych, w tym wywrotek. Silna pozycja rynkowa w Finlandii umożliwia przeniesienie punktu ciężkości rozwoju sprzedaży na rynki eksportowe, na których Sisu dokonał znacznych inwestycji, między innymi w Rosji.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA