REKLAMA

Specjalnie indywidualnie dobrana kompletacja G500 dla Herrmann - ciągnik i podwozie w jednym

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu zarówno jako ciągnika, jak i podwozia, nie ma prawie żadnego zadania, którego dzięki nowej Scanii G 500 4x4 nie mógłby wykonać szwajcarski przewoźnik Herrmann Transporte.

Scania ciągnik niskie podwozie Producent

Kiedy przewoźnik przedstawił Scanii swoją najnowszą listę życzeń, pożądana specyfikacja była niewątpliwie wymagająca. Firma Herrmann Transporte potrzebowała krótkiego pojazdu z napędem na wszystkie koła, o możliwie najniższej wysokości podwozia i o wyjątkowej zwrotności. Ponadto pojazd byłby używany jako ciągnik siodłowy lub z zabudową jako podwozie.
Jako podstawę nowego, wszechstronnego samochodu wybrano 2-osiowy ciągnik Scania G 500 A 4x4 HA. Dzięki wymiennemu systemowi ciągnik/wywrotka, nowa ciężarówka w bardzo krótkim czasie może być przekształcona z ciągnika w wywrotkę lub pojazd ciągnący do przyczep. Przy masie całkowitej zestawu wynoszącej 70 ton oraz przednich i tylnych zaczepach holowniczych, obejmujących także wszystkie połączenia pneumatyczne i elektryczne, możliwy jest transport specjalny przy użyciu wielu różnych przyczep.

REKLAMA

Firma transportowa w trzecim pokoleniu

Herrmann Transporte jest teraz zarządzana w trzecim pokoleniu przez Rolfa Herrmanna wraz z jego bratem Philipem. Flota składająca się z 20 pojazdów obejmuje wywrotki, żurawie, śmieciarki i ciężarówki budowlane. Chociaż siedziba znajduje się w szwajcarskiej wiosce Unterwasser, popularnym ośrodku narciarskim na wysokości 910 metrów, ciężarówki pracują w całej Szwajcarii.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA