System Kögel FastSlider

Szybsza, prostsza i bezpieczniejsza obsługa podczas załadunku i rozładunku Kögel FastSlider powered by Versus Penta Wave Opcjonalny, łatwy i szybki w obsłudze system Kögel FastSlider dedykowany do plandek przesuwnych jest już dostępny dla wielu wersji naczep skrzyniowych Kögel Cargo, Mega i Lightplus generacji NOVUM.

Producent
Fot. Producent

Ten system szybkiego otwierania i zamykania składa się ze wzmocnionej minikłonicami plandeki, spełniającej wymagania normy DIN-EN-12642-Code-XL dotyczące wytrzymałości konstrukcji. Przednia część ma szybkozamykającą dźwignię, za pomocą której plandeka może być otwierana i zamykana w ciągu kilku sekund. Z tyłu zastosowano zaś sprawdzony wałek napinający Kögel i grzechotkę, podczas gdy Mega wykorzystuje wałek napinający i grzechotkę z przodu i z tyłu. Dzięki temu systemowi firma reaguje również na wymagania przemysłu motoryzacyjnego oraz branży napojów w zakresie skrócenia czasu załadunku, zapewniając kierowcom szybszą, prostszą i bezpieczniejszą obsługę podczas załadunku i rozładunku.

System plandeki przesuwnej Kögel FastSlider

FastSlider to lekki bezklamrowy system przesuwu plandek, łatwy w użyciu podczas czynności otwierania i zamykania. Specjalnie opracowane dla tego systemu rolki zapewniają płynną pracę plandeki. U góry rolki prowadzone są przez aluminiowy pas dachowy, który można łączyć z podnoszonym dachem. Poniżej znajduje się stalowy profil, przykręcony do boku obrzeża ramy. Plandeka po otwarciu wykonuje w ten sposób płynny ruch falowy i składa się bardzo ciasno. Dzięki temu rozwiązaniu niepotrzebne już jest podtrzymywanie ruszających się plandek czy czyszczenie brudnych klamer.

 System FastSlider może być używany z jednej lub dwóch stron i może być dostosowany do wielu wymagań logistycznych, takich jak automotive, napoje lub palety. W przypadku zastosowania tylko z jednej strony, opcjonalny system FastSlider obejmuje zintegrowaną plandekę dachową Kögel Strong & Go oraz plandekę boczną, odpowiadającą wytycznym certyfikatu Daimler 9.5. Jeśli naczepa otrzymała też system Kögel FastSlider po obu stronach, także będzie wyposażona w zintegrowaną plandekę dachową Kögel Strong & Go.

Zobacz również:
REKLAMA