[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Szkolenia kierowców Scania, oparte o zastosowania pojazdu.

Scania startuje z nowym programem szkoleń kierowców, opartym o konkretne zastosowania danego pojazdu

Fot. Jarosław Brach

W przypadku środowiska miejskiego szkolenia takie opracowano więc specjalnie z myślą o kierowcach odmian dystrybucyjnych. Są one prowadzone celowo dla usprawnienia transportu miejskiego.

REKLAMA

Sens ich wdrożenia wynika z faktu, że ponoszenie odpowiedzialności za wersję dystrybucyjną w dużej metropolii stanowi jedno z najtrudniejszych zadań, jakie może napotkać prowadzący ciężarówki. Musi on m.in. zapewniać terminowość dostaw, a przy tym jeździć bezpiecznie, bezwypadkowo oraz kosztowo i czasowo efektywnie. Tymczasem przykładowo różnica pomiędzy najniższym a najwyższym zużyciem paliwa w tych samych warunkach – porze i natężeniu ruchu przejazdu – w zależności od przyjętego stylu prowadzenia może dochodzić nawet do 30%. Te nowe treningi służą więc temu, by szkolić kierowców muszących się mierzyć z intensywnym ruchem miejskim. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika za pomocą modułów, generalnie uwzględniających intensywność ruchu w miastach oraz zaadaptować do lokalnych warunków. W tym kontekście przedstawiciele koncernu zwracają uwagę, że szkolenia te powinny spotkać się z dobrym przyjęciem na rynku, a każdy, kto je przejdzie, będzie wykonywał zadania w bardziej odpowiedzialny sposób. Przewoźnicy na całym świecie borykają się mianowicie z niedostatkiem dobrych i doświadczonych kierowców. Odmienny problem stwarzają też kierowcy niedostatecznie przygotowani do tak ciężkiej pracy. Tym samym takie szkolenia powinny chociaż nieco zmniejszyć te jedne z aktualnych i wyrazistych bolączek sektora transportowego.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij