[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Tradus.com - globalny rynek ciężkich maszyn oraz pojazdów użytkowych już w Polsce!

Jeżeli potrzebujesz samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego, ciężkiej maszyny lub maszyny rolniczej, możesz skorzystać z szybkiej i wygodnej wyszukiwarki ofert - Tradus.com

Tradus

Jest to platforma, na której można zapoznać się z ofertami kupna i sprzedaży używanego sprzętu oraz pojazdów użytkowych z całego świata, a także porównywać ich ceny. Jeśli określisz najważniejsze kryteria wyszukiwania, Tradus.com pomoże Ci znaleźć odpowiedni sprzęt w dobrej cenie. Jest to też miejsce, w którym możesz sprzedać swój sprzęt, a także znaleźć nowych klientów.

Na platformę Tradus.com możesz wejść poprzez polskojęzyczną stronę internetową lub za pomocą aplikacji, przeznaczonej na urządzenia mobilne działające w systemie iOS i Android. Dzięki temu szybko i wygodnie sprawdzisz oferty z Polski i porównasz ceny na rynkach europejskich i światowych.

Odwiedź Tradus.com i sprawdź naszą ofertę. Skontaktuj się z nami, a z radością udzielimy Ci pomocy i udzielimy informacji, jak najlepiej zaprezentować swoje produkty światu. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Tradus jest częścią grupy OLX - sieci wiodących serwisów ogłoszeniowych obecnych na 45 rynkach, w tym takich marek, jak m.in. OLX, Avito, Letgo, Dubizzle, Storia, Stradia. Grupa OLX łączy ludzi chcących kupić, sprzedać lub wymienić używane towary i usługi. Operacji można dokonywać za pośrednictwem telefonu komórkowego lub przeglądarki internetowej. Na serwisach internetowych Grupy OLX w każdym miesiącu miliony ludzi na całym świecie dokonują 54 miliony transakcji.

Więcej na stronie: https://www.tradus.com/pl/search/transport-c1/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij