[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Ukraiński projektant przedstawia koncepcję integralnie opancerzonych pojazdów bojowych nowej generacji

Ukraiński profesjonalny projektant z ponad 15-letnim doświadczeniem zaprezentował koncepcję pojazdów pancernych nowej generacji. Dokładnie inżynier ds. projektowania i rozwoju Denis Silich przygotował nową koncepcję modułowego opancerzonego pojazdu bojowego. Jego zdaniem "Pojazd jest przeznaczony do transportu personelu, a także do instalacji różnych urządzeń docelowych lub systemów broni".

Fot. Producent

Ten premierowy pojazd bojowy reprezentuje klasę środków transportu, które zostały zaprojektowane tak, aby miały wysoki stopień ochrony, by zwiększyć przeżywalność oddziałów. Jego zasadniczy kadłub powstał ze stali pancernej, a kombinowany, wymienialny i konfigurowalny z uwzględnieniem rodzaju danego wykonywanego zadania pancerz zewnętrzny zwiększa ochronę tzw. cytadeli. Tym samym koncepcja konstrukcyjna zapewnia wielofunkcyjność na polu bitwy i może być konfigurowana w różnych modelach docelowych dla możliwości realizacji wsparcia szerokiego zakresu operacji militarnych, antyterrorystycznych i policyjnych. Ponadto wariant ten wykazuje zdolność do jazdy w trudnym terenie, cechując się w tym względzie wysoką mobilnością, dla poradzenia sobie w niektórych z najtrudniejszych warunków otoczenia drogowego. W efekcie auto takie zapewni żołnierzom niezrównane możliwości taktyczne dzięki połączeniu z innymi zasobami wojskowymi, a jednocześnie będzie mogło jeździć w każdych warunkach pogodowych, w dzień i w nocy. Powyższe uzyskano wskutek wprowadzenia systemów, w czasie rzeczywistym na polu bitwy dających żołnierzom wiedzę sytuacyjną oraz niezrównane możliwości dowodzenia i kontroli.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij