Z okazji jubileuszu 50-lecia firmy Kamaz 50 Kamazów w specjalnej cenie

W grudniu bieżącego roku mija pięć dekad od momentu założenia przedsiębiorstwa Kamaz. W związku z tym jubileuszem 50-lecia rodzime przedstawicielstwo tej rosyjskiej firmy – Kamaz Polska zaczyna kampanię promocyjną „50 Kamazów w specjalnej cenie”

Producent

W tym kontekście zwraca się uwagę na wysoką realną atrakcyjność ciężarówek marki Kamaz. Wykonają one bowiem tę samą pracę co inne, znane marki za dużo mniejsze pieniądze. Przykładowo Kamazy spalą tyle samo paliwa, co zachodnie odpowiedniki. Do tego w ich przypadku koszty serwisu i części są dwa razy mniejsze, a ceny samych aut należą do nawet o 30% niższych. W rezultacie w sferze nakładów i korzyści z eksploatacji w ogólnym rozrachunku Kamazy okazują się równie efektywne i zarazem tańsze niż konkurencyjne pojazdy. Klienci muszą jednak zmienić ich postrzeganie biznesowe i myślenie o nich – muszą zatem pozbyć się wielu dotychczasowych, nie zawsze uprawnionych stereotypów.

REKLAMA

Obecna akcja promocyjna dotyczy szerokiej gamy wariantów, w tym z zabudowami fabrycznymi, gdyż oferta obejmuje m.in. wykonania dla budownictwa, drogownictwa, służb komunalnych czy energetyki. Są wśród nich m.in. wywrotki, podwozia ze skróconą skrzynią ładunkową bądź wywrotką i zakabinowym żurawiem oraz hakowe systemy załadunkowe.

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA