REKLAMA

ZACZNIJ PODRÓŻOWAĆ Z NOWYM TOMTOM GO BASIC

TomTom (TOM2) wprowadził na polski rynek TomTom GO Basic – wielofunkcyjną nawigację, która nie tylko prowadzi z punktu A do punktu B i pomaga uniknąć korków, ale i cechują ją solidne wykonanie, możliwość aktualizowania przez Wi-Fi® oraz odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu.

Producent
Fot. Producent

Zaopatrzono ją również w Dożywotnie* Mapy i bieżące informacje o ruchu drogowym oraz w 3–miesięczny, bezpłatny dostęp do usługi TomTom Fotoradary.

Dzięki wbudowanemu w TomTom GO Basic Wi-Fi, kierowcy nie będą musieli podłączać urządzenia do komputera, aby otrzymać najnowsze aktualizacje map i oprogramowania. Dodatkowo po połączeniu nawigacji ze smartfonem, TomTom GO Basic odczytuje na głos powiadomienia.

REKLAMA

TomTom GO Basic potrafi przewidywać trasy, którymi zwykle jeździ kierowca do powtarzających się obranych celów zapisanych w „Moich Miejscach”. Dzięki częstemu korzystaniu z urządzenia i używania „smart learning”, przewidywania nawigacji będą bardziej dokładne. TomTom MyDrive ułatwia planowanie podróży przed wejściem do samochodu, umożliwia tworzenie tras, sprawdzanie bieżących informacji o ruchu drogowym i zapisywanie ulubionych, korzystając ze smartfonu, tabletu lub komputera.

Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer, skomentował: „Dzięki nowemu TomTom GO Basic, pokazujemy kierowcom z całego świata siłę nawigacji. Wykorzystaliśmy nasze najlepsze technologie – od słynnego serwisu trafficowego, po łączność ze smartfonem oraz bezprzewodowe aktualizacje dzięki Wi-Fi – wszystkie te funkcje znajdują się w jednym dedykowanym urządzeniu nawigacyjnym dostępnym w bardzo przystępnej cenie.”

Dzięki TomTom Road Trips planowanie wakacji staje się jeszcze bardziej przyjemne, ponieważ można odkryć najbardziej spektakularne trasy, personalizując przygody w górach, wzdłuż nadmorskich dróg, w lasach i nie tylko. Można również dodawać miejsca docelowe ze smartfonu za pośrednictwem aplikacji TomTom MyDrive.

TomTom GO Basic z 5-calowym lub 6-calowym ekranem dotykowym dostępny jest online oraz w wybranych sklepach w cenie 749 zł (5”) oraz 829 zł (6”).

Warto też wskazać, że*Lifetime oznacza żywotność urządzenia, czyli okres, w którym TomTom nadal obsługuje urządzenie za pomocą aktualizacji oprogramowania, dostarcza usługi, treści lub akcesoria. Okres żywotności urządzenia dobiegł końca, gdy co najmniej jedno z nich nie jest już dostępne lub jeśli żadne aktualizacje nie zostały pobrane przez okres 36 miesięcy lub dłużej. Więcej informacji na stronie tomtom.com/lifetime.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA