[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Citroen C3
Musi być cool

MUSI BYĆ COOL

Miasto to nie miejsce dla szarych, nijakich samochodów. Auta miejskie muszą być cool! Muszą wyróżniać się z tłumu podkreślając jednocześnie charakter i styl życia kierowcy. Nową jakość w segmencie wprowadza Citroën C3. Charakteryzuje się on muskularną karoserią z niebagatelnym przodem, który jest wysoki i przywodzi na myśl samochody typu SUV. Efekt ten wzmacniają czarne poszerzenia nadkoli oraz osłony nadwozia z przodu i z tyłu samochodu.

Citroën C3 wygląda jak nic innego w tym segmencie i nie sposób pomylić go z innym samochodem – Citroën C3 prezentuje się jak Citroën C3! Ale co najważniejsze Citroën C3 to nie tyle auto z kilkoma modnymi detalami – C3 w całości jest designersko dopieszczone, cechuje je bardzo spójny design, pełen nowoczesnych kształtów i tryskających energią detali.

NIEBAGATELNA STYLISTYKA

Przód auta zdominowany jest przez osłonę chłodnicy z kratownicą w typowym dla Citroëna kształcie, chromowany podwójny szewron oraz wąskie światła dzienne wykonane w technice LED, które nadają lekkość i dodają nowoczesnego wyglądu, a które umieszczono ponad głównymi reflektorami halogenowymi. Opcjonalne światła przeciwmgłowe wkomponowano w plastikową osłonę zderzaka, co nadaje miejskiemu Citroënowi nieco terenowego charakteru.

Z boku samochód wyróżnia się nietypowym kształtem słupka C, przez co wygląda bardzo dynamicznie, a ciekawe obręcze kół o rozmiarze nawet 17-cali idealnie pasują do klimatu wielkiego miasta – mają prosty, ale jednocześnie elegancki i nowoczesny design. Całość dopełnia sprytnie zaprojektowany tył auta z lekko opadającą szybą, lampami z efektem głębi i czarnym logo Citroëna.

NIEBAGATELNA STYLISTYKA

STYLOWE WNĘTRZE

Nie przestaniesz zachwycać się stylistyką Citroëna C3 nawet wtedy, gdy zajrzysz do jego wnętrza. Przywitają Cię skórzane eleganckie paski zastępujące standardowe uchwyty w drzwiach, głębokie fotele w nietypowym, kwadratowym kształcie, które nie tylko zapewniają wysoki komfort jazdy, ale także wyglądają bardzo interesująco – szczególnie, że kierowca może wybrać jeden z czterech wzorów tapicerki oraz barwę wykończenia deski rozdzielczej – do wyboru jest kilka stylizacji: Metropolitan Grey, Urban Red i Hype Colorado. Kokpit samochodu ma bardzo ciekawie poprowadzoną linię kratek wentylacyjnych – są chromowane i do ich wykończenia można wybrać np. tkaninę – dzięki czemu wnętrze auta staje się optycznie szersze.

stylowe wnętrze

NOWOCZESNY KOKPIT

Kokpit Citroëna C3 prezentuje się minimalistyczny, niemal jak kokpit samochodu koncepcyjnego a to zasługa tego, że większość funkcji obsługuje się nie przyciskami, ale za pomocą systemu multimedialnego. Tym steruje się natomiast poprzez nowoczesny tablet – to zamontowany na stałe elegancki i nowoczesny ekran systemu multimedialnego.

Jest dotykowy, ma wysoką rozdzielczość i kontrast, a w dodatku pozwala na wybór jednego z kilku motywów kolorystycznych. Wszystkie te elementy sprawiają, że wnętrze miejskiego Citroëna, chociaż proste i nieprzeładowane funkcjami, jest nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju.

nowoczesny kokpit
personalizacja

PERSONALIZACJA

W designie Citroëna C3 nie ma przypadku, bo o wzorze i kolorze wielu elementów nadwozia i wnętrza decyduje sam kierowca. Nie ma narzuconych wersji, beznamiętnych kolorów czy sztampowych kół – Citroën C3 pozwala Ci na swobodę wyboru i ekspresję swojej osobowości. Do wyboru masz kilka kompletów obręczy kół ze stopów lekkich, różne kolory nadwozia oraz dachu, a także nakładki Airbump w kontrastowym kolorze z białą lub czerwoną obwódką, kolorowe nakładki na lusterka i kontrastowe wykończenie wnęk świateł przeciwmgłowych – Citroëna C3 możesz skonfigurować tak, aby pasował do Twojego stylu, koloru sofy w Twoim domu lub odcienia ulubionej sukienki czy marynarki. Łącznie masz do dyspozycji 36 konfiguracji kolorystycznych dachu i lakieru – to Ty decydujesz o tym jak będzie prezentował się na ulicy miasta Twój Citroën C3.

PODKREŚL SWÓJ CHARAKTER

Dzięki niebagatelnemu stylowi i możliwości personalizacji Citroëna C3 można skonfigurować na wiele sposobów, przykładowo: buntowniczy – czarny lakier i felgi, czerwone dach i akcenty we wnętrzu; elegancki – szampański lakier, biały dach i srebrne obręcze kół; pełen energii – niebieski lakier, srebrno-czarne obręcze kół, biały dach i tapicerka z pomarańczowymi wstawkami. Citroën C3 może dopasować do Twoich potrzeb nie tylko swój wygląd, ale także charakter.

Design Citroëna C3 docenili esteci na całym świecie, czego dowodem niech będzie przyznanie modelowi nagrody Red Dot Award: Product Design 2017. Wyróżnienie takie przyznaje jury złożone z czterdziestu ekspertów i projektantów. Design Citroëna C3 został wyróżniony na tle 54 innych projektów. Eksperci brali pod uwagę stopień innowacyjności, funkcjonalność samochodu, jego jakość oraz kwestie ekologiczne. Citroën C3 przekonał do siebie jurorów nie tylko odważnym i pełnym energii designem oraz pomysłowymi nakładkami Airbump.

podkreśl swój charakter